Justin Johnson

Vztahuje se k

TaylorMade odtajnil nové vedže Milled Grind Hi-Toe

25.ledna » GolfInfo
Na PGA Tour už s nimi hraje Jon Rahm a Justin Johnson, ale oficiálně byly tyto vedže představeny až v těchto dnech. A po úspěších dvou výše jmenovaných si je přidali do bagu i Rory Mcilroy a Justin Rose. Jsou koncipovány pro optimální kontrolu krá...

Feministka přihlásila svého 3letého syna na balet, protože byl příliš „genderově vyhrazený“

26.dubna » Eurodenik.cz
„Pokud chci, aby můj syn v budoucnosti respektoval ženy, musím jej naučit, aby přijal i svou dívčí stránku,“ uvedla redaktorka kanadského deníku Gloab and Mail Leah McLarenová, která nechce, aby byl její syn příliš genderově vyhrazený. Feministka ...

Co měl v bagu Dustin Johnson

6.března » Golf.cz
Co měl v bagu Justin Johnson, vítěz WGC v Mexiku? Nahlédněme do jeho bagu. Oproti obsahu bagu při víttěztsví na nedávném Genesisi Open je patrná jediná změna u fervejového dřeva, kde si Johnson vybral dřevo se sklonem úderové plocha vyšším o jeden...

Golfista Johnson kraloval po US Open i turnaji v Akronu: Cítím se nádherně

4.července » Deník.cz
Akron - Americký golfista Justin Johnson při svém prvním startu od titulu na majoru US Open ovládl turnaj PGA Tour v Akronu a získal svůj třetí titul série World Golf Championships.

Golfista Dustin Johnson po US Open ovládl i turnaj v Akronu

4.července » ČT24
Akron - Americký golfista Justin Johnson při svém prvním startu od titulu na majoru US Open ovládl turnaj PGA Tour v Akronu a získal svůj třetí titul série World Golf Championships.

Golfista Dustin Johnson po US Open ovládl i turnaj v Akronu

4.července » iDNES.cz
Americký golfista Justin Johnson při svém prvním startu od triumfu na majoru US Open ovládl turnaj PGA Tour v Akronu a vybojoval svůj třetí titul série World Golf Championships.

National Interest: Pomalá a bolestivá agónie ozbrojených sil USA

25.května » prvnízprávy.cz
Jsou všechny důvody pro tvrzení, že se americká armáda se rozpadá, píše Justin Johnson v článku pro National Interest. V překvapivě černých barvách líčí utrpení, které údajně prožívají ozbrojené síly USA.

National Interest uvedl příznaky agónie ozbrojených sil USA

Jsou všechny důvody k tvrzení, že se americká armáda rozpadá, píše Justin Johnson v článku pro National Interest.
Jordan Spieth - Americký profesionální golfista
Justin Rose - Anglický profesionální golfista
Tiger Woods - Golfista
Hokej - Hra na ledě
Golf - Hra, sport

Tato informační stránka o Justin Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Justin Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes