15
new stories - click to show

Nicholas Johnson

Related to

Britský premiér Johnson má druhé dítě, tentokrát se mu narodila dcera

9.December » Lidovky.cz
Manželka britského premiéra Borise Johnsona Carrie Symondsová ve čtvrtek ráno v londýnské nemocnici porodila dceru. Pár to podle agentury AP oznámil prostřednictvím své mluvčí.

Britskému premiérovi Johnsonovi a jeho ženě Symondsové se narodila dcera

9.December » EuroZprávy.cz
Manželka britského premiéra Borise Johnsona Carrie Symondsová dnes ráno v londýnské nemocnici porodila dceru. Pár to podle agentury AP oznámil prostřednictvím své mluvčí.

Britský premiér Johnson se stal opět otcem

9.December » Novinky.cz
Britský premiér Boris Johnson se stal opět otcem. Jeho manželka Carrie Symondsová přivedla ve čtvrtek ráno na svět dceru, napsal server Daily Mail.

Britskému premiérovi Johnsonovi a jeho ženě se narodila dcera

9.December » newsbox.cz
Manželka britského premiéra Borise Johnsona Carrie Symondsová dnes ráno v londýnské nemocnici porodila dceru. Pár to podle agentury AP oznámil prostřednictvím své mluvčí.

Britský premiér Boris Johnson je opět otcem, manželka porodila druhé dítě

9.December » Revue iDNES.cz
Manželka britského premiéra Borise Johnsona Carrie porodila ráno v londýnské nemocnici holčičku, oznámila mluvčí páru. Matka i dítě jsou podle ní v pořádku. Pár má spolu už syna, který se jmenuje Wilfred Lawrie Nicholas Johnson.

Byla záhada Shakespearovy tváře rozluštěna? Vědci prý našli jeho nejbližší podobu

16.August » EpochálníSvět.cz
Postava významného anglického spisovatele je dodnes poněkud záhadná. Všichni znají jeho díla, ale o jeho životě víme pramálo, není ani jisté, jak vlastně vypadal. Před nedávnem výzkumníci přišli s tvrzením, že konečně identifikovali nejpřesnější vyo…

Boris Johnson bude opět otcem: Premiérova manželka se svěřila s bolestivým tajemstvím

31.July » eXtra.cz
Před několika týdny se britský premiér Boris Johnson (57) oženil, nyní se těší z další radostné novinky, jeho žena Carrie oznámila, že je těhotná. V dojemném příspěvku také odhalila smutnou informaci, že začátkem roku potratila.

Johnsonova „vydřička“ je podruhé těhotná. Premiérova žena také přiznala potrat

31.July » Blesk.cz
Je to jen pár týdnů, co se britský premiér Boris Johnson oženil a nyní má další důvod k radosti. Jeho manželka Carrie Symondsová, přezdívaná „vydřička“, oznámila, že očekává druhé dítě. Prozradila také, že během tohoto roku prodělala potrat. Pár už …

Romantické svatební šaty novomanželky britského premiéra Borise Johnsona vyšly na 85 tisíc korun

30.May » Super.cz
Britský premiér překvapil tajnou svatbou se svou snoubenkou Carrie Symonds , se kterou má ročního syna Wilfreda Lawrieho Nicholase Johnsona.

Johnson se oženil, potvrdil to premiérův úřad

30.May » globe24.cz
Britský premiér Boris Johnson se v sobotu oženil s přítelkyní Carrie Symondsovou. Oznámil to dnes jeho úřad, který tak potvrdil předchozí zprávy z médií. Johnson se stal prvním britským premiérem za téměř 200 let, který se oženil v době, kdy zastává…

Šéf britské vlády Johnson se oženil. Stal se prvním premiérem za 200 let, který slavil svatbu ve funkci

30.May » Radiožurnál
Britský premiér Boris Johnson se v sobotu oženil s přítelkyní Carrie Symondsovou. Oznámil to v neděli jeho úřad, který tak potvrdil předchozí zprávy z médií. Johnson se stal prvním britským premiérem za téměř 200 let, který se oženil v době, kdy zas…

Britský premiér Johnson se po dvou rozvodech zase oženil. Manželka je o 23 let mladší

30.May » Bleskově.cz
Johnson je prvním britským premiérem za téměř 200 let, který se oženil v době, kdy zastává úřad. Podle agentury Reuters odmítá říct, kolik má potomků.

Tato informační stránka o Nicholas Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nicholas Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes