Peter Johnson

Vztahuje se k

Při studiích práv si vydělává sexem: 23letá matka rozbila synkovi (3 měs.) lebku! Dostala odškodné

19.listopadu » Blesk.cz
Třiadvacetiletá matka Elizabeth Wilkins vážně zranila svého tříměsíčního synka a způsobila mu poškození mozku. Byla předvolána před soud, kde ji během polední pauzy napadla jiná žena. Ta jí musí nyní z rozhodnutí téhož soudce uhradit finanční komp...

Trh s uměním čeká zemětřesení

23.února » deníkPlus.cz
Ve slavné sbírce Rockefellerových jsou zastoupena díla Clauda Moneta, Pabla Picassa nebo Paula Gauguina. Některé obrazy byly veřejnosti skryté desítky let.

Obří finanční skandál otřásá i britskou centrální bankou

11.dubna » Roklen 24
Ve Velké Británii docházelo celé roky k manipulacím s referenční úrokovou sazbou LIBOR. Nové skutečnosti však ukazují, že do skandálu nebyly zapleteny jen komerční banky, ale zřejmě i samotná centrální banka.

Pacienty s rakovinou možná spasí zimní spánek. Budou lépe snášet ozařování

21.února » Blesk.cz
Léčba pacientů v konečných stádiích rakoviny bude mít větší naději na úspěch, pokud pacienty uvedeme do „zimního spánku“. Tělo bude lépe snášet ozařování a zároveň se zpomalí růst nádorů. S takovovu teorií přišli podle britského serveru The Telegr...

Tato informační stránka o Peter Johnson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Johnson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes