Nicole Johnsonová

Vztahuje se k

Plavecký fenomén Phelps má druhého syna

14.února » Sport.cz
Nejúspěšnější olympionik všech dob Michael Phelps je už dvojnásobným otcem. Manželka dvaatřicetiletého amerického plavce Nicole přivedla na svět dalšího syna, který dostal jméno Beckett Richard. Jejich prvnímu synovi Boomerovi Robertovi budou v kv...

Plavec Phelps (31) se potají oženil

27.října » globe24.cz
Los Angeles - Podle internetového magazínu TMZ americký plavec Michael Phelps (31) na olympiádě v Riu rozšiřoval svou sbírku medailí jako ženatý muž.

Slavný plavec Phelps (31) se potají oženil

27.října » EuroZprávy.cz
Los Angeles - Podle internetového magazínu TMZ americký plavec Michael Phelps (31) na olympiádě v Riu rozšiřoval svou sbírku medailí jako ženatý muž.

Blafoval v Riu Phelps? Mluvil o tom, jak se těší na svatbu, přitom už byl ženatý

27.října » Lidovky.cz
Slavný americký plavec Michael Phelps na olympijských hrách v Riu de Janeiro rozšiřoval svou rekordní sbírku medailí jako ženatý muž. Podle internetového magazínu TMZ se nejúspěšnější olympionik všech dob již červnu potají oženil. Další články k t...

Phelps se prý v červnu potají oženil

27.října » Sport.cz
Slavný americký plavec Michael Phelps na olympijských hrách v Riu de Janeiro rozšiřoval svou rekordní sbírku medailí jako ženatý muž. Podle internetového magazínu TMZ se nejúspěšnější olympionik všech dob již červnu potají oženil.

V Riu sbíral medaile už jako ženáč, Phelps se prý v červnu oženil

27.října » Deník.cz
Los Angeles - Slavný americký plavec Michael Phelps na olympijských hrách v Riu de Janeiro rozšiřoval svou rekordní sbírku medailí jako ženatý muž. Podle internetového magazínu TMZ se nejúspěšnější olympionik všech dob již červnu potají oženil.

Phelps se prý v červnu potají oženil

27.října » ČeskéNoviny.cz
Los Angeles - Slavný americký plavec Michael Phelps na olympijských hrách v Riu de Janeiro rozšiřoval svou rekordní sbírku medailí jako ženatý muž. Podle internetového magazínu TMZ se...

Policisté potřebují okusit život, kterého se bojíme, napsala na facebooku sestra dallaského střelce

9.července » MagazinSecurity.cz
Den před masakrem v Dallasu psala sestra zabitého střelce Nicole Johnsonová na facebooku nenávistné texty proti policistům.

Phelps se těší na miminko: Narodí se Baby P, raduje se jeho snoubenka

4.května » iSport.cz
Legendární americký plavec Michael Phelps je sice v plné přípravě na svou rozlučkovou olympiádu, ale důležité víkendové závody v Atlantě vynechá. Místo toho bude se svou snoubenkou Nicole Johnsonovou, které se má každým dnem narodit dítě.
Elmar Gasimov - Ázerbájdžánský zápasník – judista
Michael Phelps - Americký plavec
Daniel Havel - Český rychlostní kanoista-kajakář
Jiří Prskavec - Český vodní slalomář, kajakář
Lukáš Krpálek - Český reprezentant v judu
Barbora Špotáková - Česká atletka, závodící v hodu oštěpem
Ondřej Synek - Český veslař
Pavel Maslák - Český atlet, sprinter
Jaroslav Kulhavý - Český cyklista
Lucie Hradecká - Česká tenistka

Tato informační stránka o Nicole Johnsonová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nicole Johnsonová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes