15
new stories - click to show

Chris Johnston

Related to

Liga bez kanadské divize? NHL by mohla odehrát všechny zápasy v USA

18.December » NHL.cz
Vedení National Hockey League v současnosti intenzivně pracuje na plánu pro novou sezonu. V posledních dnech to vypadalo, že liga kvůli aktuálním restrikcím přistoupí k vytvoření kanadské divize. Nakonec by ale všechno mohlo být jinak, informoval ...

Canadiens požadují za Jeffa Petryho obrovskou protihodnotu

23.February » NHL.cz
Obránce Jeff Petry je rovněž velmi žádaným zbožím před uzávěrkou přestupů, Montreal Canadiens se jej ale jen tak nevzdají. Důkazem nám budiž obrovská protihodnota, kterou by zde musel některý ze soupeřů Canadiens obětovat.

Flames, Canucks a Golden Knights mezi zájemci o Tysona Barrieho

23.February » NHL.cz
Velké pozornosti se dostává v posledních dnech také obránci Tysonu Barriemu. Hned několik týmů ze Západní konference čeká na rozhodnutí Toronto Maple Leafs, zda bude hokejista k mání.

Coyotes mají na stole nejlepší nabídku, podaří se jim získat Taylora Halla?

15.December » NHL.cz
Situace kolem útočníka Taylora Halla je momentálně v National Hockey League hodně diskutovaným tématem, zcela pochopitelně. Největším favoritem, aby získali hokejistu, jsou přitom nyní Arizona Coyotes.

Penguins jsou ochotni vyměnit gólmana, půjde DeSmith nebo Jarry?

17.November » NHL.cz
Pittsburgh Penguins jsou ochotni jít do výměny gólmana, proto už také naslouchají obchodním nabídkám ostatních týmů. O věci informoval uznávaný reportér Sportsnetu Chris Johnston.

Penguins jsou ochotni měnit gólmana, půjde DeSmith nebo Jarry?

17.November » NHL.cz
Pittsburgh Penguins jsou ochotni jít do výměny gólmana, také už poslouchají nabídky od ostatních týmů. O věci informoval uznávaný reportér Sportsnetu Chris Johnston.

Status Nolana Patricka nadále nejistý, zvládne se letos ještě vrátit?

10.November » NHL.cz
Sezona 2019-2020 má za sebou už šest týdnů a Philadelphia Flyers přitom stále čekají na útočníka Nolana Patricka. Bohužel pro ně, čekání to bude ještě asi dosti dlouhé.

Zájem o Puljujärviho služby stoupá, generální manažer Oilers zamíří do Evropy

3.November » NHL.cz
Situace kolem útočníka Jesseho Puljujärviho není ani zdaleka u konce a v nejbližší době zřejmě napíše svůj další příběh. Blíží se totiž 1. prosinec, tedy termín, do kterého musí být o osudu hokejisty jasno, pokud má hrát ještě letos v National Hoc...

Zájem o Puljujärviho služby roste, generální manažer Oilers zamíří do Evropy

3.November » NHL.cz
Situace kolem útočníka Jesseho Puljujärviho není ani zdaleka u konce a v nejbližší době zřejmě napíše další svou historku. Blíží se totiž 1. prosinec, tedy termín, do kterého musí být o osudu hokejisty jasno, pokud má hrát ještě letos v National H...

Seattle oznámí své jméno před přestávkou určenou pro Utkání hvězd

3.November » NHL.cz
Seattle se stane pro sezonu 2021-2022 nováčkem, dvaatřicátým týmem v National Hockey League. Podle uznávaného reportéra Sportsnetu Chrise Johnstona je nyní na pořadu dne rozhodnutí o názvu klubu.

Zájem o Puljujärviho služby roste, generální manažer Oilers míří do Evropy

3.November » NHL.cz
Situace kolem útočníka Jesseho Puljujärviho není ani zdaleka u konce a v nejbližší době přitom napíše dost možná další svou kapitolu. Blíží se totiž 1. prosinec, tedy termín, do kterého musí být o osudu hokejisty jasno.

Mike Babcock v horkém křesle? Zatím prý není důvod k panice

27.October » NHL.cz
Toronto Maple Leafs prožívají poněkud slabý vstup do sezony 2019-2020. Zámořská média, zejména tedy ta kanadská, se následně pochopitelně začala zabývat otázkou, zda jejich hlavní trenér Mike Babcock náhodou nesedí v horkém křesle.

Tato informační stránka o Chris Johnston zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Chris Johnston" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes