Rashida Jones

Vztahuje se k

Toy Story 4 narazilo

6.června » ČSFD.cz
Pokračování populární série Toy Story: Příběh hraček mělo původně stanovenou premiéru na léto 2018. Jenže když před nějakým časem snímek opustili scénáristé Rashida Jones a Will McCormack (Celeste a Jesse navždy), dostavily se přirozeně potíže. Mi...

Toy Story 4 má scenáristku

20.ledna » ČSFD.cz
Čtvrtý díl Toy Story se nedává dohromady úplně snadno. Pixar ho oznámil v roce 2014 na červen 2017, jen aby se odsunul na červen 2018 a nakonec až na červen 2019. Původně ho měli napsat Rashida Jones a Will McCormack (Celeste a Jesse navždy), jeji...

V jarní kampani Calvin Klein se do spodního prádla svékly známé modelky

23.dubna » Móda
Calvin Klein se řadí ke značkám, které jsou nabité reklamou, kampaněni i známými tvářemi. Ani tentokrát tomu není jinak.

TV tipy: Nesmělé vyrovnání účtů s pěnou dní v Hotelu Transylvánie

16.června » filmserver.cz
S blížícími se prázdninami začíná být znát, že televize se víc než kdy jindy spoléhají na reprízy osvědčených hitů. Tento týden tedy rozhodně nečekejte žádnou zásadní premiéru, jedinou výjimkou je animovaný Hotel Transylvánie .

Tato informační stránka o Rashida Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rashida Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes