15
new stories - click to show

Terry Jones

Related to

Hurá do roku 2021 s přáním, aby byl pro všechny milovníky světa filmů příznivější, než rok 2020, se kterým se loučíme

4.January » KINOTIP2.cz
Zrušené premiéry, přerušené natáčení nových filmů, filmy vydávané přímo ve streamingu, zpomalení tempa téměř ve všech oborech lidské činnosti, kina na pokraji krachu, zrušené filmové festivaly. Uplynulý rok jsme se také rozloučili s mnoha nenahrad...

Sean Connery i Diego Maradona. Svět letos přišel o řadu osobností

25.December » tn.cz
V roce 2020 zemřelo mnoho slavných tváří. A to jak v Česku, tak i ve světě. Zesnul představitel Jamese Bonda Sean Connery i fotbalová legenda Diego Maradona. Fanoušky hudebního seriálu Glee hluboce zasáhla také smrt Nayi Rivery. Bylo jí pouhých 33...

A nyní: Muž s magnetofonem v nose! Až umře poslední z Monty Pythonů, svět se stane smutnějším místem

5.October » G.cz
Monty Pythoni jsou absolutními legendami na poli komedie. Parta britských mistrů bizarního humoru baví publikum už víc než půl století. Jejich brilantní skeče mají rádi i Češi a až jednou tihle skvělí staříci nebudou, svět se stane o něco smutnějš...

Komik musí mít svobodu bez ohledu na korektnost, říká Michael Palin

29.September » Novinky.cz
Bývalý člen skupiny Monty Pythonův létající cirkus Sir Michael Palin varoval před politickou korektností, která chce omezovat humor.

Vikingové na svých lodích po světě rozváželi velmi nebezpečnou nemoc

6.August » TechFocus.cz
Pravé neštovice jsou starší, než se myslelo. Výzkumníci provedli analýzu zubů Vikingů, přičemž zjistili, že severští plenitelé byli přenašeči nejsmrtonosnější nemoci v historii lidstva.

Vikingové šířili nejsmrtelnější virus na světě

31.July » Nedd
Pravé neštovice jsou starší, než jsme až donedávna předpokládali. Výzkumníci na ně narazili v zubech vikingů, kteří žili před 1400 lety.

Neštovice měli už vikingové a šířili je v Evropě

31.July » Nedd
Pravé neštovice jsou starší, než jsme až donedávna předpokládali. Výzkumníci na ně narazili v zubech vikingů, kteří žili před 1400 lety.

Události v Kině Pilotů 16. 6. - 22. 6.

15.June » ProtiŠedi.cz
Předpremiéra finského hitu dřív než v zemi vzniku, Dny evropského filmu, dokument o loutkářích… Víkend na chatě Datum: Předpremiéra…

František Kostlán: Vyhlašuji dnešek za den všeobecného smutku

3.February » Blogy aktuálně.cz
Vyhlašuji dnešek za den všeobecného smutku za skvělé a jedinečné lidi, kteří umřeli v posledních dnech a týdnech. Všichni byli přirozenými osobnostmi:

Toskánské smažené kuře (Pollo fritto alla toscana)

2.February » Kublanka vaří doma
Nedávno zesnulý Terry Jones si zahrál ve filmu Monthy Python: Smysl života svojí životní roli - pana Creosota. A přesně stejnou roli si jednou s Blankou střihneme, až se v důchodu přestěhujeme do Toskánska a tam doslova „prožereme“ celoživotní úsp...

Monty Python Terry Jones (†77): Šokující rozhodnutí před smrtí!

26.January » stars24.cz
Britský herec Terry Jones, který trpěl poměrně vzácným druhem demence a který zemřel v úterý v 77 letech, daroval po dohodě s rodinou a lékaři svůj mozek vědě. Informoval o tom deník The Daily Telegraph.

Zesnulý herec Terry Jones daroval mozek vědcům, trpěl vzácnou chorobou

26.January » globe24.cz
Britský herec Terry Jones, který trpěl poměrně vzácným druhem demence a který zemřel v úterý v 77 letech, daroval po dohodě s rodinou a lékaři svůj mozek vědě.

Tato informační stránka o Terry Jones zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Terry Jones" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes