Paul Jordan

Vztahuje se k

Irská mise se pomalu chýlí ke konci!

22.srpna » motoride.sk
Další série závodů je za týmem Motopoint a jezdci Michalem Indi Dokoupilem #23 a Veronikou Hankocyovou #53 nejen v rámci irského šampionátu, ale Indi si dokonce neplánovaně odskočil do třídy Supertwin při Zlatém Kahanci u Havířova!

Irská mise se chýlí ke konci

16.srpna » Moto-Cup.sk
Další série závodů je za týmem Motopoint a jezdci Michalem Indi Dokoupilem #23 a Veronikou Hankocyovou #53 nejen v rámci irského šampionátu, ale Indi si dokonce neplánovaně odskočil do třídy Supertwin při Zlatém Kahanci u Havířova! Mezi irskými zá...

Irská mise pokračuje za každého počasí - Tím MIRT - Irish Roadracing 2016

13.července » motoride.sk
Hned následující víkend po návratu z Tourist Trophy očekával oba naše jezdce, Michala Indi Dokoupila #23 a Veroniku Hankocyovou #53, podnik v Kells.

Irská mise týmu Motopoint pokračuje

13.července » Moto-Cup.sk
Irská mise týmu Motopoint pokračuje, ale dost ji ztížilo vrtkavé irské počasí! Hned následující víkend po návratu z Tourist Trophy očekával oba naše jezdce, Michala Indi Dokoupila #23 a Veroniku Hankocyovou #53, podnik v Kells. Indi má velmi dobře...

Do Eurovize se chystá extravagantní zpěvák: Hodlá tančit nahý s vlčicí +VIDEO

20.dubna » EuroZprávy.cz
Moskva - V Eurovizi by mohl tentokrát zaujmout zpěv v rouše Adamově za doprovodu vlčice jménem Šakira. Běloruský zpěvák Ivan (21) vymyslel tento výstup se svým ruským producentem Viktorem Drobičem. Je tu ale problém.

Tato informační stránka o Paul Jordan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Paul Jordan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes