Usa Joseph

Vztahuje se k

MO překvapuje, že USA skrývají zločiny teroristů v Mosulu

Mluvčí ruského ministerstva obrany Igor Konašenkov je překvapen, že USA skrývají zločiny teroristů v iráckém Mosulu a útočí na budovy s civilisty, nehledě na to, že vědí o provokacích.

MO zkritizovalo plánování operací letectva USA v Mosulu

Absurdní prohlášení Pentagonu ospravedlňující masové oběti bombardování USA v Iráku svědčí o skutečné úrovni plánování operací, řekl mluvčí MO RF Igor Konašenkov.

MO zkritizovalo plánování operací letectva USA v Mosulu

Absurdní prohlášení Pentagonu ospravedlňující masové oběti bombardování USA v Iráku svědčí o skutečné úrovni plánování operací, řekl mluvčí MO RF Igor Konašenkov.

USA hodlají nahradit ruské vrtulníky v Afghánistánu americkými

Americká vláda vypracovává plán nahrazení parku ruských vrtulníků Mi-17 v Afghánistánu americkou technikou, oznámil velitel Ústředního velení USA Joseph Votel.

Biden prohlásil, že Rusko se pokusí zasahovat do voleb v Evropě

Viceprezident USA Joseph Biden prohlásil, že v budoucnu očekává, že se Rusko pokusí zasahovat do demokratického procesu voleb v Evropě, informuje agentura Sputnik.

Biden srovnal cestu Ukrajiny k demokracii s letem na Měsíc

Úřadující viceprezident USA Joseph Biden vyzval v průběhu brífinku, pořádaného společně s ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem, Ukrajince, aby vynaložili veškeré úsilí na vybudování demokratické společnosti, a přirovnal tento proces k letu na...

Pentagon prohlásil, že nad Sýrií mají létat pouze letadla koalice, nikoliv syrská a ruská

23.září » AC24.cz
Zastavení letů válečných letounů v Sýrii se má týkat Ruska a syrské vládní armády, ale nikoli USA a koalice, prohlásil na zasedání senátu ministr obrany Ashton Carter a hlava Výboru náčelníků štábů ozbrojených sil USA Joseph Danford. „Pokud jde o ...

Pentagon prohlásil, že nad Sýrií mají létat pouze letadla koalice

Zastavení letů válečných letounů v Sýrii se má týkat Ruska a syrské vládní armády, ale nikoli USA a koalice, prohlásil na zasedání senátu ministr obrany Ashton Carter a hlava Výboru náčelníků štábů ozbrojených sil USA Joseph Danford.

Biden se rozpovídal

22.září » leva-net.webnode.cz
TauRus Viceprezident USA Joseph Biden upozornil ukrajinské vedení na to, že je třeba realizovat slíbené ekonomické a politické reformy, v opačném případě se může, podle jeho slov, stát Kyjev svědkem toho, že se EU začne vzdávat sankcí vůči Rusku, ...

Biden upozornil Ukrajinu na možnost zrušení sankcí EU vůči Rusku

Viceprezident USA Joseph Biden upozornil ukrajinské vedení na to, že je třeba realizovat slíbené ekonomické a politické reformy, v opačném případě se může, podle jeho slov, stát Kyjev svědkem toho, že se EU začne vzdávat sankcí vůči Rusku, oznámil...

Média oznámila, že Biden vydíral Porošenka půjčkou ve výši jedné miliardy dolarů

Viceprezident USA Joseph Biden žádal od ukrajinského prezidenta Petra Porošenka, aby odvolal generálního prokurátora Viktora Šokina, a pohrozil mu, že v opačném případě zruší miliardovou půjčku pro Kyjev, píše časopis The Atlantic.

USA jsou připraveny poslat do východní Evropy dalších 4200 vojáků!

24.srpna » prvnízprávy.cz
Spojené státy jsou připraveny poslat do východní Evropy další obrněnou brigádu se 4.200 vojáky, uvedl viceprezident USA Joseph Biden při návštěvě Rigy.
Jurij Lucenko - Ukrajinský politik
Fabius Laurent - Francouzský politik
Miloš Zeman - Prezident ČR
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
ČSSD - Přední levicová politická strana
Milan Chovanec - Politik za ČSSD, hejtman Plzeňského kraje

Tato informační stránka o Usa Joseph zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Usa Joseph" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes