15
new stories - click to show

Petr Jan Juračka

Related to

Křest knihy HORY A NEKONEČNO + Peča Kuča Travel Night

21.November » Vivarista.sk
Dlouho očekávaný křest knihy Hory a nekonečno je tady! Pokřtíme první i druhé vydání a bude to nezapomenutelná párty. Pivo nesmí chybět nikde, kde jsou kluci z nakladatelství BWTBooks (Beer with Travel), takže tradiční šampaňské nahradíme pivem Fr...

ONLINE: Azorské ostrovy (Petr Jan Juračka)

28.October » Vivarista.sk
AZORSKÉ OSTROVY Představte si, že jste na ostrově uprostřed Atlantiku, tisíc kilometrů od nejbližšího velkého města. Klima je na něm stálé, ale pokud Vás přeci jen přepadne déšť či mlha, stačí popojet jen pár kilometrů na druhou stranu ostrova, kd...

Extrémny fotograf v Írsku

28.September » ephoto.sk
Zhruba před deseti lety se mi v hlavě zničehonic objevil plán. Byl příliš ambiciózní na to, abych o něm tehdy mluvil nahlas. Cesta k jeho realizaci pak byla sice dlouhá, ale neobyčejně zábavná.

Jeho fotky zveřejnil National Geographic. „Vedle kolegů z katedry jsem ale bábovka,“ říká ekolog Petr Jan Juračka

9.September » Český rozhlas Plus
Než jeho snímky zveřejnil i prestižní National Geographic, musel ale ujít dlouhou a složitou životní cestu.

VIDEO: Je to krásný projev planety, říká filmař o erupci islandské sopky

Erupce islandské sopky Fagradalsfjall v údolí Geldingadalir je událostí, kterou si známý český filmař Petr Jan Juračka rozhodně nemohl nechat ujít. Jaké to je natáčet sopku z bezprostřední blízkosti?

Vanitas – biblické téma marnosti v pojetí současných českých umělců v centru DOX

9.June » iFotoVideo.cz
Pomíjivost, konečnost a nicotnost života i lidského úsilí, o kterém mluví starozákonní kniha Kazatel, je tématem rozsáhlé výstavy Vanitas. I když moderní společnost téma smrti ráda vytěsňuje a moc o ní nemluví, je nezpochybnitelná a nevyhnutelná. ...

Pátá generace nejoblíbenější řady černobílých fotografických papírů.

1.June » iFotoVideo.cz
ILFORD MULTIGRADE RC DELUXE navíc nabízejí vynikající tonizační vlastnosti. Pro ty, kteří rádi experimentují anebo začínají s tónováním může být tento papír výchozí alternativou k papírům na bázi vláken.

CEWE Photo Award 2021 - uzávěrka dnes!

31.May » iFotoVideo.cz
Největší fotografická soutěž CEWE Photo Award 2021 je ve finále. Chcete se zúčastnit? Ještě to stihnete...

Už fotíte téma PŘÍRODA VE MĚSTĚ?

28.May » iFotoVideo.cz
Ještě sice není uzavřeno květnové téma soutěže FOTOGRAF FOKU 2021 – ZLATÁ HODINKA, ale někteří z vás už pečlivě vkládají své snímky k tématu následujícímu – PŘÍRODA VE MĚSTĚ. Podívejte se pro inspiraci ne některé z nich.

Hovoříme s Dayongem Li, CEO Venus Optics

27.May » iFotoVideo.cz
Nestává se nám tak často, že bychom si mohli popovídat s člověkem, který dokázal přetvořit své sny v dokonalý úspěch. Založil stále rostoucí a profitující firmu, jejíž výrobky zná celý svět. Výjimečnost tohoto sympatického muže podtrhuje milý úsmě...

Dennis Hopper – fotograf atmosféry 60. let

26.May » iFotoVideo.cz
Jeho fotografie jsou známé díky portrétům ze šedesátých let 20. století. Jeho malířský styl se pohybuje od abstraktního impresionismu až po fotografický realismus a často obsahují odkazy na jeho filmové práce a práce dalších umělců.

Motorola moto g20 – nový výkonný telefon

26.May » iFotoVideo.cz
Nabízí pokročilý systém čtyř fotoaparátů podpořený pohlcujícím 90 Hz HD + displejem, neuvěřitelnou výdrží baterie a spolehlivým výkonem pro vynikající celkový zážitek, a je v České republice dostupný u vybraných obchodních partnerů.

Tato informační stránka o Petr Jan Juračka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Jan Juračka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes