15
new stories - click to show

Radek Kalhous

Related to

Povinná výbava na kolo. Zkontrolujte si, jestli máte před dovolenou všechno

Jaro je v plném proudu a své kolo vytáhli ze sklepů a garáží snad všichni. Málokdo si ovšem vzpomenete na to, jakou povinnou výbavu by na svém miláčkovi měl mít. A je vůbec důležité všechny tyto doplňky pořizovat?

Letiště Pardubice je ve ztrátě 27 milionů. Rozjezd brzdí válka, v létě pomůžou chartery

17.May » ČRo Pardubice
Pardubické civilní letiště skončilo v loňském roce ve ztrátě víc než 27 milionů korun. Oproti roku 2020 se ale deficit výrazně snížil a na letošek má letiště velké plány.

Na opravu pardubického nádraží dohlíží syn autora památkově chráněné budovy

4.May » iDNES.cz
Na právě probíhající modernizaci železničního uzlu Pardubice, která má skončit příští rok, plynule naváže oprava budovy samotného nádraží. Objekt je památkově chráněný, a bude tak nutné respektovat autorská práva dědice původního architektonického n…

V Dolní Moravě chystají stavbu kabinové lanovky, má zjednodušit dopravu

Společnost Sněžník, která mohutně investuje do rozvoje horského resortu v Dolní Moravě na Orlickoústecku, chce vybudovat dva kilometry dlouhou lanovku. Přepravila by až tři tisíce lidí za hodinu.

Opatovická elektrárna spěchá se spalovnou, Hradec si teprve tříbí názory

26.April » iDNES.cz
Jedním ze zásadních témat letošních voleb v Hradci Králové se stane stavba spalovny odpadu. Ještě před dvěma lety Elektrárny Opatovice považovaly její vybudování za běh na dlouhou trať. Už však zahájily zjišťovací řízení k výstavbě s cílem začít sta…

U pardubické univerzity vyroste další dopravní terminál, zaplatí ho Unie

25.April » iRegiony Impuls
Terminál. To je v poslední době v Pardubicích často skloňované slovo. Během krátké doby totiž mají ve městě vyrůst hned tři nové dopravní uzly. Ten u nádraží už rýsuje, na dukelské straně kolejiště je v přípravě a radní vybrali stavební firmu, která…

Příprava nákladné přestavby Palackého třídy v Pardubicích pokračuje

13.April » iDNES.cz
Pardubice brzy začnou projektovat novou podobu Palackého třídy, která je spojnicí vlakového nádraží s centrem. Vyčlení na to šest milionů korun. Projekt za stovky milionů korun město připravuje několik let.

Charvát nebude obhajovat post primátora, má ambici dostat se do Senátu

31.March » iRegiony Impuls
Martin Charvát skončí na podzim po osmi letech ve funkci primátora Pardubic. Plyne to z oblastního sněmu ANO. Dlouholetý pardubický lídr hnutí ANO se rozhodl, že dá přednost kandidatuře do Senátu.

Soud znovu zpřísnil rozsudek v kauze Bohemia. Hotel je zavřený už 10 let

29.March » ČRo Pardubice
V kauze přestavby Hotelu Bohemia padly přísnější tresty. Na rekonstrukci budovy v centru města získali tehdejší vlastníci evropské peníze, ale nikdy ji nedokončili.

S uprchlíky by mohl pomoct „pasťák“ v Králíkách, kde je dříve odmítali

11.March » iRegiony Impuls
Bývalý pasťák v Králíkách, který byl pro místní ještě před několika lety strašákem kvůli zvažované přeměně na středisko pro azylanty či ženskou věznici, by mohl pomoci s ubytováním uprchlíků z Ukrajiny. Nouzové zázemí by tam v případě potřeby mohlo …

Talichovo kvarteto oslaví 60 let ve Španělské synagoze

20.February » časopis Harmonie
Talichovo kvarteto letos slaví šedesát let na scéně. Uznávaný smyčcový soubor s řadou mezinárodních ocenění vystoupí 21. února v rámci festivalu Věčná...

Český výrobce trik poráží textil z Asie, stal se podnikatelem roku Pardubicka

16.February » Seznam Zprávy
Vyvinuli vlastní technologii výroby bavlněných oděvů a jejich prodeje jdou do desítek tisíc. Nyní chystají vstup na zahraniční trhy. A zakladatel společnosti CityZen Pavel Hrstka se dnes stal Podnikatelem roku Pardubického kraje.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Radek Kalhous zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Kalhous" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes