15
new stories - click to show

Radek Kalhous

Related to

Architektonický „úklid“ největší ulice v centru Pardubic spolkne až 300 milionů

23.February » iRegiony Impuls
Pardubice připravují nákladnou úpravu Palackého třídy. Ulice vedoucí od železničního a autobusového nádraží k centru tvoří jednu z hlavních přístupových cest, i proto je záměr nazván „výstavní skříň města“. Akce má stát 300 milionů.

ANALÝZA: Podoba Letního stadionu je výsledkem tlaku na cenu a špatné soutěže

19.February » iRegiony Impuls
Minimálně 15 let mluví pardubičtí radní o potřebě opravit Letní stadion v centru města. Nyní se stavba přiblížila. Ovšem veřejnost je v rozpacích. Představený model vítězné firmy notně zaostal za původními plány. Jak se problém rodil, popisuje ana...

Wonkův most Pardubice opraví až příští rok, teď je na řadě přeloučský

17.February » iDNES.cz
Jízdní řád, podle něhož bude kraj opravovat mosty na Labi, je už skoro hotov. Letos na jaře přijde na řadu most v Přelouči, příští rok most Pavla Wonky ve středu Pardubic a poté most v Řečanech nad Labem.

Pardubický dopravní podnik přišel za rok o 10 milionů pasažérů

14.February » iDNES.cz
Dopravní podnik v Pardubicích přepravil v roce 2020 kvůli koronavirovým opatřením meziročně o deset milionů lidí méně. Loni měl 23 milionů cestujících, předloni jich bylo přes 33 milionů. Loňský rok tak bude ztrátový a letošní asi také.

Někteří hráči jsou unavení, říká trenér chrudimských futsalistů Conde

12.February » iDNES.cz
Futsalisté Chrudimi mají napilno. Během pěti dní totiž absolvovali hned tři zápasy – v pondělí remizovali na palubovce první Plzně 3:3, ve středu rozstříleli doma Helas 8:1 a už dnes v 19 hodin sehrají další domácí partii proti České Lípě.

Šindelář řídil střešovickou kanonádu, Tatran v derby porazil Chodov

10.February » iDNES.cz
Třetí tým florbalové superligy Střešovice rozdrtil v dohrávce 10. kola v pražském derby pátý Chodov 13:4. Pěti body za tři branky a dvě asistence k výhře pomohl Martin Šindelář. Čtyři góly vítězů dal Petr Brautferger.

Původně jsem chtěl být jen u porodu, řekl Zohorna po dvoubodové premiéře

2.February » iDNES.cz
Pardubické Dynamo v úterý proti Olomouci ukončilo sérii tří porážek. Hanáky doma přehrálo 5:2 a k vítězství pomohl i navrátilec z KHL Tomáš Zohorna, jenž si připsal dvě asistence.

Šlechtic se pře o cestu přes park. Je veřejná, tvrdí úřad

2.February » iRegiony Impuls
V Žamberku začal spor, který může v budoucnu ovlivnit dění v zámeckém parku. Šlechtický rod Parishů soudí, že přes park vede soukromá cesta, Městský úřad v Žamberku naopak trvá na tom, že jde o veřejnou komunikaci.

Oprava stadionu i nadjezdu a terminál. Pardubice proinvestují přes miliardu

26.January » iDNES.cz
Pokud většina plánů vyjde, tak Pardubice čeká výjimečný rok. A to i přesto, že radnici vzhledem ke covidovému brzdění ekonomiky nečeká lehké období. V plánu je fotbalový stadion, dopravní terminály nebo stavba Památníku Zámeček.

Stadion, nadjezd i terminály. Pardubice proinvestují přes miliardu

26.January » iRegiony Impuls
Pokud většina plánů vyjde, tak Pardubice čeká výjimečný rok. A to i přesto, že radnici vzhledem ke covidovému brzdění ekonomiky nečeká lehké období. V plánu je fotbalový stadion, dopravní terminály nebo stavba Památníku Zámeček.

Nazkoušeli jsme Žítkovské bohyně

V pátek 15. ledna se uskutečnila poslední generální zkouška další novinky v repertoáru, na kterou si však první diváci budou muset bohužel ještě počkat...

Bohdaneč chtěla vyhnat kamiony z centra, podařilo se to jen zčásti

16.January » iRegiony Impuls
Poloviční vítězství. Tak hodnotí vedení Lázní Bohdanče snahu dostat z města kamiony, které si tudy zkracovaly cestu na dálnici. Vyhnat se je sice podařilo, ale zákazová značka pro vozy nad 12 tun bude až na kruhovém objezdu v Lázních Bohdanči.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Radek Kalhous zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Kalhous" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes