15
new stories - click to show

Jan Karásek

Related to

VIDEO: Zasahuje při hromadném neštěstí. Záchranáři ukázali nový vůz v plné síle

„Je to v podstatě malý náklaďák plný zdravotnického materiálu a pomůcek,“ řekl o novém speciálním automobilu ve vozovém parku kroměřížské záchranky Martin Konečný, vedoucí dopravy Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje.

Toto je nový „parádník“ ve vozovém parku kroměřížské záchranky. Podívejte se

Speciální vozidlo pro zvládnutí mimořádných událostí Iveco Daily rozšířilo vozový park výjezdové základny v Kroměříži. Mezi ostatními sanitkami je ustájeno teprve několik dní a stále se teprve zajíždí.

OBRAZEM: Hrad Lukov přivítal o víkendu desítky výletníků. Podívejte se

Hrad Lukov je zasazen do malebné přírody Hostýnských hor. Hrad Lukov se nachází asi 500 m od parkoviště nad stejnojmennou obcí Lukov u Zlína. ZOO Lešná je vzdálená jen 3 kilometry a tak návštěva hradu je skvělou příležitostí na zpestření rodinného...

Kam o víkendu? Tady jsou tipy na rozvolněné výlety

Počasí i postupující rozvolnění bude přát výletům. Některé památky či atrakce už mohly otevřít alespoň částečně a lákají návštěvníky. Máme pro vás tipy, kam lze ve Zlínském kraji a blízkém okolí vyrazit druhý květnový víkend.

Kroměřížský skatepark patří v rámci Česka mezi nejlepší. Podívejte se

Za méně než jeden rok od ničivého požáru, který prakticky zničil celý skate park, dokázala Kroměříž sportoviště vybudovat na stejném místě znovu. Oproti tomu, jak vypadal skatepark dříve, se ho povedlo i zmodernizovat a vylepšit. Obnova přišla na ...

Květná zahrada otevřela a hned zlomila návštěvnický rekord. Takto teď vypadá

Květná zahrada v Kroměříži po nucené koronavirové přestávce otevřela brány pro veřejnost a již se dočkala návštěvnického rekordu.

Zahrada Věžky táhla davy, takto vypadaly trhy po pauze

Milovníci přírody a zahradničení se po nucené koronavirové pauze dočkali své oblíbené zahrádkářské akce – Farmářské a zahradnické trhy, Zahrada Věžky.

OBRAZEM: Takto se ve Zlíně demonstrovalo proti Zemanovi. Podívejte se

29.April » Zlínský deník
Několik desítek lidí se sešlo ve čtvrtek v podvečer u sochy T. G. Masaryka na demonstraci Milionu chvilek pro demokracii s názvem Hrad za hranou - Republika v ohrožení. Hlavním důvodem pro svolání demonstrace označili chování prezidenta republiky ...

Zlín udělil "andělská" ocenění pro letošní rok, získala je čtveřice dam

8.April » Zlínský deník
Ocenění Zlínský anděl si za rok 2020 odnesou čtyři ženy: z nominovaných pracovníků v sociálních službách je vybrala městská komise. Zlínským andělem se tak staly Michaela Stýblová, Jana Chovancová, Hana Božková a Pavlína Slouková.

Šafrány rozkvetly. Buďte opatrní, vzkazují ochránci přírody

Jaromíra Navrátila čekají hektické velikonoční svátky. „Bude co hlídat. Šafrány kvetou a lidé, když nemohou chodit po šmigrustu, po částečném uvolnění pohybu vyrazí alespoň do přírody,“ přemítá dlouholetý dobrovolný člen Stráže přírody.

Suchý únor Zdeňka Trčálka trval pět dnů

31.March » idobryden.cz
Valach, který si pálí vlastní slivovici a díky tomu, že se přiženil na Slovácko, přičichl i k vinaření. Přesto se oblíbený herec Zdeněk Trčálek letos rozhodl připojit k výzvě Suchý únor a vydržet měsíc bez alkoholu.

Noční Olomouc a jiná města. Projděte se

14.March » Olomoucký deník
Nasvícené dominanty, ztichlé restaurace, kavárny, ulice. Podívejte se v naší galerii jak nyní vypadá noční Olomouc, Ostrava a Zlín.

Tato informační stránka o Jan Karásek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Karásek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes