Michal Klacik

Vztahuje se k

Používají Linuxáci CRTéčka? [anketa]

15.června » DIIT.cz
Jsou CRT monitory nejrozšířenější mezi Linuxáky, nebo z nostalgie k iMac G3 mezi Applisty? Nebo se kouzla katodové trubice nevzdávají uživatelé Windows?

Anthem se vrací na scénu. Porazí Bioware konkurenční Destiny od Activisionu?

11.června » CDR
Akční RPG od tvůrců Mass Effectu a Dragon Age se představilo poprvé na loňské E3 2017. Aktuálně se stále peče ve vývojářském studio Bioware, kde se připravuje na své vydání pod taktovkou Electronic Arts. Představil se titul v novém světle?

Battlefield 5 odkryl hardwarové požadavky. Ale nevěřte jim

30.května » CDR
V říjnu letošního roku vyjde pokračování jedné z nejpopulárnějších stříleček současnosti. Tentokrát hráče vrátí do druhé světové války, tedy za předpokladu, že jejich mašiny zvládnou titul rozjet. Co podle vývojářů budeme potřebovat?

Získejte zdarma první díl Zaklínače a balíček karet do Gwintu

2.května » CDR
Je pravděpodobné, že jste s třetím dílem Zaklínače již měli tu čest, ale hráli jste i titul, který Geraltovu videoherní cestu začal? Nyní máte příležitost, GOG jej rozdává zdarma.

Battle Royale zleva, zprava. I Battlefield V ze sebe udělá další PUBG

23.dubna » CDR
Obrovský úspěch žánru Battle Royale je tak velký, že i známé a zaběhnuté značky zvažují jejich implementaci. Nedávno jsme informovali, že by se tohoto módu měl dočkat letošní díl Call of Duty. A nyní tu máme zvěsti, že ani Battlefield nehodlá zůst...

Modeři zprovoznili splitscreen režim v PC verzi Star Wars: Battlefront II

13.dubna » CDR
Split-screen pro Star Wars: Battlefront II – PlayStation 4 jej má, Xbox One také, jediné PC zůstalo pozadu. Tak tomu bylo alespoň doposud, než si jej modeři přidali sami.

Konečně All-in-One s Linuxem: Slimbook Curve

9.dubna » DIIT.cz
Španělský výrobce Slimbook doposud nabízel především laptopy a malé počítače vybavené Linuxem a nikoliv pouze se systémem od Redmontu. Tentokrát si připravil počítač AiO se zahnutou obrazovkou.

EA neuvidí z A Way Out ani měďák, tvrdí hlavní designér

15.března » CDR
Videoherní vydavatel EA se netěší příliš velké oblibě a obecně je považován za jednu z nejchamtivějších firem nejenom v herním průmyslu. Tvůrce A Way Out však tvrdí, že z prodejů jeho hry nezíská EA žádný podíl. Jak je to možné?

Souboj hackeři vs. PS4 pokračuje. WebKit exploit funguje pod aktuálním firmwarem

13.března » DIIT.cz
Sony nestíhá záplatovat svůj firmware před aktivními hackery. Ještě před týdnem jsme vás informovali, že byl pokořen firmware 4.55 a skrze odhalenou díru lze nabootovat Linux. Nyní se však podařilo proděravět firmware 5.50. Ano, ten aktuální.

Legenda, co poháněla Duke Nukem 3D a Blood, má nástupce. Vyšel BUILD2

13.března » CDR
V polovině devadesátých let se již rozbíhala kolečka videoherního průmyslu a na titulech se pracovalo v týmech několika jednotek vývojářů. Samotný engin však stále většinou kutil jeden člověk. Ano, všichni víme o Johnu Carmackovi, ale nebyl jediný.

Byl zprovozněn Linux na PlayStation 4 s firmwarem 4.55

8.března » DIIT.cz
Prolamování konzolí patří ke koníčku mnoha zdatných hackerů. Nedávno jsme mohli být svědky důležitého milníku, hacku Nintendo Switch. Pod PS4 si již dávno podařilo rozběhat Linux, vždy však pod starými firmwary. Nyní se však začíná skóre dorovnávat.

Do Chrome OS přibudou virtuální stroje. Dočkáme se plnohodnotného Linuxu?

27.února » DIIT.cz
Chromebooky se vyznačují svou nízkou cenou, vysokou výdrží na baterii a skvělou mobilitou. To vše si vybírá daň ve velmi specializovaném užití, které je vymezeno operačním systémem Chrome OS. Toto se však může v nejbližší době změnit.
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Michal Klacik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Klacik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes