15
new stories - click to show

Kateřina Kočí

Related to

Historický mlýn v Karlovicích čeká rekonstrukce. Vrátí mu původní lesk

29.October » TV Polar
Historický mlýn z 30. let 20. století v Karlovicích získá svou původní podobu. Ještě letos začne jeho rekonstrukce. A to díky dotacím ve výši téměř 4 miliony korun z regionálního dotačního programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Cesta kolem vody. Z Vrbna do Karlovic vede nová naučná stezka

14.July » TV Polar
Vrbno pod Pradědem a Karlovice spojuje zbrusu nová naučná stezka Cesta kolem vody. Je dlouhá zhruba šest kilometrů a má deset zastavení. Není náročná, takže ji v pohodě zvládnou i maminky s kočárky.

Projděte si stezku kolem vody

V sobotu 11. července se slavnostně otevře nová naučná stezka Cesta kolem vody. Projít ji můžete už dnes, ale v sobotu to bude i s programem v Karlovicích. Sraz je ve 14:00 na parkovišti u okružní křižovatky, odtud se všichni vydají na stezku. Doz...

Když David porazí Goliáše aneb Tenisté jsou šestí v ČR!

3.October » idobryden.cz
Tenisoví dorostenci TENIS Slovácko se postarali o historický úspěch klubu, když na republikovém šampionátu družstev na kurtech pražské Sparty obsadili v konkurenci nejlepších českých týmů fantastické šesté místo. Umístění má pro klub z Uherského H...

Tato informační stránka o Kateřina Kočí zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Kočí" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes