15
new stories - click to show

Tomáš Koníček

Related to

Čeští řidiči natankují výhodněji v Polsku: Rozdíl až 10 korun za litr!

24.September » Blesk.cz
Rozdíl až 10 korun na litru benzinu u nás a v Polsku? Řidičům, kteří jezdí tankovat k sousedům, to hlava nebere. Nápor Čechů na polských čerpacích stanicích poblíž hranic je tak obrovský, že některým z nich v tomto týdnu došlo palivo už odpoledne.

Srdce pro vás představuje Centrum Kosatec: Práce pro lidi, kteří se perou s problémy

12.September » Blesk.cz
Pomáhat lidem se znevýhodněním, bořit bariéry mezi světy zdravých a handicapovaných. Centrum Kosatec z Pardubic nabídlo uplatnění již stovkám lidí, kterým by zaměstnavatelé nedokázali vytvořit podmínky s ohledem na jejich zdravotní patálie.

Předražená obuv v Česku: Dovoz z Číny za 285 Kč, prodej v akci za 1939 Kč! Kdo si mastí kapsu?

6.September » Blesk.cz
Přezůvky dětem do školy, sportovní na kroužky a podzimní pro celou rodinu. Máte spočítáno, kolik dáte za boty? Každopádně půjde o tisíce. A víte, za kolik se do Česka dovážejí? Z Číny jeden pár vyjde průměrně na 285 Kč! Ne, to není sranda, ale fakt.

Lukáš (46) trpí Crohnovou chorobou: Operace, měsíc v izolaci i ztráta vlasů

1.September » Blesk.cz
Mnoho operací či měsíc v úplné izolaci. Lukáš Vacek (46), který se již 34 let pere s Crohnovou chorobou, což je střevní onemocnění, si ale nestěžuje. Naopak šíří osvětu o této nemoci, aby se lidé nebáli jít k lékaři a svůj problém řešit.

Skandál na základní škole v Milovicích. Na školním výletě se opil žák i jeho učitel

1.September » Blesk.cz
Místo aby jako učitel žáky vzdělával a dohlížel na ně, tak se s nimi na školním výletě opil! Od ředitele, který případ popsal České školní inspekci, dostal vytýkací dopis a přišel o část platu. Blesku ale tvrdí, že jen neuhlídal žáka.

Češi letos vydají za zmrzlinu 8,8 miliardy! Která nám chutná nejvíce a jaká je výrobní cena?

23.August » Blesk.cz
Jahodová, vanilková, nebo čokoládová? Točená, nebo nanuk? Ať tak, nebo tak, zmrzlina neodmyslitelně patří k létu, zvlášť když je horké jako teď. Její výroba stoupá. V Česku se loni vyprodukovalo 44,8 milionu litrů a letos za chladné osvěžení zaplatí…

Češi letos dají 8,8 miliardy za zmrzlinu: Kolik ale stojí její výroba?

23.August » Blesk.cz
Jahodová, vanilková, nebo čokoládová? Točená, nebo nanuk? Ať tak, nebo tak, zmrzlina neodmyslitelně patří k létu, zvlášť když je horké jako teď. Její výroba stoupá. V Česku se loni vyprodukovalo 44,8 milionu litrů a letos za chladné osvěžení zaplatí…

Pacienti IBD pomáhají lidem se střevními problémy: »Záchodová nemoc« trápí 70 tisíc Čechů

23.August » Blesk.cz
Trpíte častými průjmy a nevíte kudy kam? Možná máte Crohnovu chorobu či ulcerózní kolitidu, tedy onemocnění střev. „V Česku nemoci trápí na 70 tisíc lidí. Umíme jim ale pomoci,“ říká Lucie Laštíková, místopředsedkyně organizace Pacienti IBD.

Veronika (22) kvůli Crohnově chorobě psychicky trpěla: Nemocným pomáhá organizace Pacienti IBD

14.August » Blesk.cz
Zdravotní problém, se kterým se jen málokdo svěří a někteří ho raději ani neřeší. Pokud trpíte častým průjmem, možná máte Crohnovu chorobu či ulcerózní kolitidu. Co s tím?

Pád dětí z vyhlídkové plošiny v Markvarticích: Rozhlednu zřejmě odstraní!

7.August » Blesk.cz
Ve čtvrtek 3. srpna se krátce po 20. hodině zřítila plošina na vyhlídce Triangl v Markvarticích na Děčínsku. V té době bylo nahoře patnáct dětí, včetně nezletilé praktikantky. Devět z nich po pádu skončili v nemocnici. Kriminalisté případ prověřují …

Svědek o smrtelné nehodě hasiče Zdeňka (†34): Připadalo mi to jako výbuch!

21.July » Blesk.cz
Mířili k požáru rodinného domu v Krakovanech, cisterna na místo ale nedojela. Hasičký vůz cestou v Kolíně havaroval a skončil na boku. K nehodě se ihned hnali dva svědci, Lukáš a Zbyněk. Oni ani přivolaní záchranáři už bohužel nedokázali pomoc hasič…

Madlenka (13) onemocněla rakovinou: Otevřelo se mi koleno, vzpomíná školačka

17.July » Blesk.cz
Jak oznámit svému dítěti, že má rakovinu? Situaci, do které se nechce dostat žádný rodič! Před dvěma lety ji ale musela řešit paní Barbora, máma Madlen (13).
Drahoslav Drábek - Fotbalový rozhodčí

Tato informační stránka o Tomáš Koníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Koníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes