Karel Kühnl

Related to

Kühnl, Karel

15.June » valka.cz
Autor: Janko PALIGA Datum: 15.06.2020 21:44:00 Příjmení: Surname: Kühnl Kühnl Jméno: Given Name: Karel Karel Jméno v originále: Original Name: Karel Kühnl Fotografie či obrázek: Photograph or Picture: Hodnost: Rank: - - Akademický či vědecký titul...

Český generální konzul Karel Kühnl v St. Petěrburgu končí

16.October » i-RU.cz
Karel Künl dokončuje diplomatickou misi v Petrohradě. V té souvislosti a u příležitosti státního svátku 28.října uspořádal rozlučkový večer, na který byli pozváni kolegové konzulové, politici, veřejní činitelé a osobnosti z Leningradské oblasti.

Podnikatelská mise do Petrohradu a Kaliningradu (11 – 15. listopadu 2019)

1.October » i-RU.cz
Komora SNS připravila podnikatelskou misi do destinací – St. Petěrburg a Kaliningrad. Misi budou doprovázet generální konzul ČR v SPb K. Kühnl, ekonomický konzul L. Laštůvka a ředitel Odboru ekonomiky MPO ČR M. Pospíšil.

Historické opevnění na prodej

21.August » Haló noviny
Ministerstvo obrany nabízí ke koupi další části bývalého předválečného opevnění. Lidé si mohou pořídit například téměř dvě desítky bunkrů lehkého opevnění, takzvané řopíky, u Mikulova na Břeclavsku. V prodeji jsou také zemědělské i lesní pozemky....

Tato informační stránka o Karel Kühnl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Kühnl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes