15
new stories - click to show

Pavel Musela

Related to

Co stálo za vraždou v kunovické firmě: Vrah mstil zmrzačení svého bratra nebo vlastní vyhazov?

11.November » Blesk.cz
10. listopadu 2011 došlo v areálu letecké továrny Aircraft Industries v Kunovicích na Slovácku k tragédii. Šestapadesátiletý Karel Musela tam zavraždil dva členy představenstva, postřelil generální ředitelku a poté si sám vzal život. Tři roky před t…

Ruští oligarchové opustí kunovického výrobce letadel. Výrobu přebírá český Omnipol

27.April » Ekonomický deník
Ruští majitelé letecké továrny Aircraft Industries, dřívé známé jako Let, v Kunovicích se kvůli protiválečným sankcím stahují z výroby letadel v České republice. Továrnu, kde pracuje cca tisíc zaměstnanců, ovládali ruští oligarchové ze skupiny UGMK …

Reportér Janek Kroupa: Marek Dalík byl odsouzen za něco jiného, než udělal. Celou pravdu neznáme

20.November » Seznam Zprávy
„Obecně nevěřím na teorie o spiknutí. V některých případech je to ale nejlogičtější vysvětlení,” píše o korupci při nákupu transportérů reportér Seznamu Zpráv Janek Kroupa, který se kauze dlouhodobě věnoval.

Topolánkův muž jde ven z basy. „Nebyl jsem v tom sám. Sám jsem byl jen odsouzen,“ tvrdí Dalík

18.November » Blesk.cz
Okresní soud ve Znojmě propustil v pondělí lobbistu Marka Dalíka (44) po odpykání poloviny pětiletého trestu z vězení. Lobbista při vynesení verdiktu schoval tvář do dlaní, se slzami v očích nedokázal skrýt pohnutí.

Tato informační stránka o Pavel Musela zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Musela" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes