15
new stories - click to show

Ondřej Kulhánek

Related to

Film Karel jde do kin a má jeden rekord už v den premiéry: Během premiérového víkendu ho uvede 241 kin

7.October » Tojesenzace.cz
Do českých kin vstupuje celovečerní dokument Karel režisérky Olgy Malířové Špátové. Na výjimečné slavnostní premiéře v pražském Slovanském domě dojal snímek

Gott může vrátit do kin i starší diváky, věří distributor filmu Karel

7.October » iDNES.cz
Po ročním odkladu vstupuje do kin Gottův portrét Karel. Jeden rekord má už před čtvrteční premiérou. „Během prvního víkendu ho nasadí 240 kin, což je rekord v počtu kin, která jeden titul na startovní víkend zařadí,“ stvrzuje ředitel distribuční f...

„Na život!“ připíjí si Karel Gott v ukázce z filmu KAREL

4.October » Tojesenzace.cz
Celovečerní dokument Karel o Karlu Gottovi jde do kin 7. října, režisérka Olga Malířová Špátová zveřejňuje týden před premiérou ukázku.

Tyhle záběry v kině neuvidíte: Gottův film KAREL ukázal vystřižené scény

1.October » Blesk.cz
Celovečerní dokument Karel o Karlu Gottovi (†80) jde do kin 7. října, režisérka Olga Malířová Špátová zveřejňuje týden před premiérou ukázku. Symbolicky v době, kdy si rodina a přátelé připomínají dva roky od zpěvákovy smrti.

Dva roky od odchodu Gotta. Na život, připíjí si zpěvák v nové ukázce z filmu

1.October » Revue iDNES.cz
Celovečerní dokument Karel o Karlu Gottovi jde do kin 7. října, režisérka Olga Malířová Špátová zveřejnila týden před premiérou ukázku. Symbolicky v době, kdy si rodina a přátelé připomínají dva roky od zpěvákovy smrti.

7 filmů distributora a producenta Ondřeje Kulhánka

15.September » MovieZone.cz
Tak jsme se po letech rozhodli oživit rubriku 7 filmů, ve které dáváme prostor nejenom domácím režisérům, hercům a filmovým tvůrcům a jejich vkusu. Dozvíte se, co je formovalo, najdete tu inspiraci, co si pustit a třeba i objevíte filmaře, se kter...

Zoufalství českých filmařů. Do kin směřují pod tlakem rekordní počet snímků, jen těžko hledají diváky

8.August » Český rozhlas
Šest, sedm, ale klidně i deset. Tolik nových filmů míří poslední měsíc každý týden do tuzemských kin. Životnost velkého počtu z nich je krátká, zájem diváků, kteří se po koronavirové uzavírce postupně vrací do kinosálů, se navíc mezi nimi tříští. ...

Trailer: Svléknout se na veřejnosti je pouze začátek. Takhle bojují známí čeští herci proti krizi středního věku

7.June » Kinobox.cz
Film Prvok, Šampón, Tečka a Karel podle stejnojmenného knižního hitu Patrika Hartla představuje finální upoutávku. V premiéře bude uveden 29. července 2021.

Tomáš Vorel dokončuje Cestu domů

5.May » Novinky.cz
Po dvou úspěšných filmech Cesta z města a Cesta do lesa dokončuje scenárista a režisér Tomáš Vorel film Cesta domů, který na oba předchozí navazuje a završí osudy všech hlavních postav volné trilogie.

Kina se ještě brání přesunu filmů na síť, varují před piráty

13.October » iDNES.cz
Filmoví distributoři doufají, že opětovné zavření kin potrvá pouze dva týdny, a podle toho také plánují nasazení odložených premiér. Zatím vesměs odmítají přesunout novinky na internet.

Filmové zážitky bezpečně: »Kina jsou otevřená a hrají« vzkazují filmaři

7.October » Blesk.cz
Nová omezení, obavy a druhá vlna koronaviru kulturu nezastaví! Stále je možné užívat si filmových dobrodružství na plátnech kin. Třeba s novým Pinocchiem nebo vážněji v Krajině bez stínu.

Kina zůstávají otevřená a budou promítat i během nouzového stavu

3.October » NaFilmu.cz
I přes další nouzový stav zůstanou kina nadále otevřená. „Kinosály dodržují hygienická pravidla už od května a z hlediska šíření viru jde podle nás o zcela bezpečné zóny,“ říká ředitel kinodistribuce Bontonfilmu Ondřej Kulhánek jménem ostatních di...

Tato informační stránka o Ondřej Kulhánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Kulhánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes