15
new stories - click to show

Petra Kuncová

Related to

Energetické společenství

25.October » Praha 12
Dne 18. října 2021 se v prostorách Rezidence primátora v Praze uskutečnila konference Energetická společenství, kterou společně připravilo Sdružení energetických manažerů měst a obcí (SEMMO), jehož členem je také MČ Praha 12. Za MČ Praha 12 se konfe…

Z PRVÍ RUKY: 3. – 9. května 2021

Zástupci ČSÚ informovali starosty o průběhu sčítání Zvýšit zapojení obyvatel do probíhajícího Sčítání 2021 měly za cíl cesty členů vedení Českého statistického úřadu do několika českých měst a obcí. Zástupci ČSÚ při neformálních jednáních se starost…

Ozvěny Ekofilmu aneb zhlédni film Prasomilové

Karlovy Vary – Promítání ozvěn filmového festivalu EKOFILM, který je jedním z mezinárodních filmových festivalů o životním prostředí s nejdelší tradicí, pokračuje.

Týdeník Karlovarsko chystá

Karlovarsko - Už za pár dní ožije hokejem nejen Slovensko, kde se letošní 83. mistrovství světa v ledním hokeji bude konat.

O problémech v našem městě můžete hlasovat

Karlovy Vary – Lázeňství, chybějící vysoká škola, budoucí podoba Vřídelní kolonády či dopravní terminál, to je jen výběr několika z mnoha dalších problémů v Karlových Varech. Fórum města Karlovy Vary vybralo zásadní témata a problémy k řešení, které…

Na Rolavě se brzy najíte i napijete

Karlovy Vary – Čepované nápoje, maso i zmrzlinu nabídne už brzy stánek s občerstvením ve volnočasovém areálu na Rolavě, a to díky tomu, že Rada města Karlovy Vary již vybrala provozovatele.

Tip Deníku: Čarodějnice se slétnou i nad Ostrovem

Ostrov - Čarodějnice se slétnou nad Ostrovem, konkrétně v městském domě dětí a mládeže, 30. dubna v 17 hodin.

Soutěž ve výstupu na cvičnou věž se blíží

Karlovy Vary – Karlovarská věž a její další ročník se neúprosně blíží. Jde o soutěž ve výstupu na cvičnou věž, která zároveň zahájí novou soutěžní sezonu.

Tip Deníku: Proč právě Vietnam?

Ostrov – Na cestopisné přednášce spisovatelky, cestovatelky a průvodkyně Magdalény Radostové se dozvíte mnoho informací o Vietnamu, které budou spojené s promítáním.

Tip Deníku: Pověsti vašeho kraje v Husovce

Karlovy Vary – Komedie nejvtipnějšího karlovarského divadelníka Viktora Braunreitera je podle knihy nejpopulárnějšího karlovarského spisovatele Zdeňka Šmída a je určená pro pobavení dětí i dospělých.Lakomá selka, pracující vrchnost, válčící lesní a …

Tip Deníku: Dokonalý make-up denní i slavnostní

Ostrov - Na přednášce stylistky Dany Beranové se dozvíte, jak připravit pleť pro dokonalý make-up, jak se líčit dle tvaru obličeje, typu pleti i barevného typu.

Tato informační stránka o Petra Kuncová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petra Kuncová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes