15
new stories - click to show

Robert Lachowicz

Related to

ONLINE: Česko - Velká Británie 0:0. Češi hrají na úvod hokejového mistrovství s britským outsiderem

14.May » iROZHLAS
Česká hokejová reprezentace nastoupí do svého prvního zápasu na mistrovství světa v hokeji proti Velké Británii. Zápas skupiny B začíná v 15:20, sledovat ho můžete v ONLINE reportáži.

Hokejistům Velké Británie bude na MS ve Finsku chybět střelec Kirk

20.April » iDNES.cz
Hokejisté Velké Británie se na květnovém mistrovství světa v Tampere budou muset obejít bez útočníka Liama Kirka, jenž působí na farmě Arizony v Tucsonu v nižší AHL.

Nejdřív Británie, pak Švédsko... Hokejisté znají program mistrovství světa

18.August » iDNES.cz
Čeští hokejisté vstoupí do příštího mistrovství světa 14. května v Tampere zápasem proti Velké Británii. O den později nastoupí proti Švédsku. Program turnaje zveřejnila Mezinárodní hokejová federace.

Čtenářům se proti Dánsku nejvíc líbili beci Klok a Hronek. Propadl Zohorna

1.June » iDNES.cz
Čtenáři iDNES.cz známkovali české hokejisty za pondělní výkon a výhru 2:1 v nájezdech proti Dánsku na mistrovství světa. Po důležitém boji ve skupině A je hodnotili převážně pozitivně. Čtenáři hodnotili jako ve škole, jedničku dávali za nejlepší, pě…

Třetí den na hokejovém MS patřil favoritům, Švédové si zastříleli

Košice - Třetí den hokejového mistrovství světa se v Bratislavě a Košicích odehrál bez překvapení. Ve všech šesti zápasech se prosadili favorité. Obhájci titulu Švédové napravili...

Tato informační stránka o Robert Lachowicz zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Robert Lachowicz" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes