nových článků - klikněte pro zobrazení

Alonso López

Moto2: Poslední trénink před kvalifikací ovládl Aldeguer

13.dubna » MotoGPSport.cz
Fermin Aldeguer zůstal na první pozici i v sobotu dopoledne. Druhé místo obsadil Ai Ogura. Na třetí pozici se zařadil Jake Dixon, který měl v březnu v Kataru těžkou nehodu, kvůli níž nakonec musel vynechat i závod v Portugalsku.

Moto2: Dopoledne byl v Austinu nejrychlejší Ogura

12.dubna » MotoGPSport.cz
Nejrychlejším jezdcem amerického dopoledního tréninku třídy Moto2 se stal Ai Ogura. Druhý skončil domácí Joe Roberts. První trojku zkompletoval Alonso Lopez. Filip Salač, který se vrací po operaci předloktí, byl na úvod dvacátý.

Moto2: Canet se dnes v Portugalsku dočkal své první výhry v prostřední třídě

24.března » MotoGPSport.cz
Aron Canet si dnes v Portugalsku dojel pro svou první výhru v Moto2. Na podium jej doprovodili Roberts a Gonzalez. Aldeguer po penalizaci za ulitý start nakonec obsadil čtvrté místo. Alonso Lopez upadl v době, kdy byl v čele závodu.

Moto2: V Portugalsku se ze zisku pole position raduje Gonzalez

23.března » MotoGPSport.cz
Start z první řady si v Portugalsku zajistili Španělé Manuel Gonzalez, Fermin Aldeguer a Aron Canet.

Moto2: V sobotu dopoledne se do čela vrátil Gonzalez

Nejrychlejší trojici posledního portugalského tréninku třídy Moto2 tvoří Manuel Gonzalez, Tony Arbolino a Alonso Lopez.

Moto2: Odpoledne se do čela posunul Lopez

22.března » MotoGPSport.cz
Nejlepší čas odpoledního tréninku zaznamenal Alonso Lopez. Druhé místo obsadil jeho krajan Aron Canet. Na třetí příčku se zařadil Američan Joe Roberts.

Salač s bolavou rukou na úvod motocyklového MS v Kataru nebodoval

10.března » ČeskéNoviny.cz
Losail (Katar) - Filip Salač v prvním závodě sezony motocyklového mistrovství světa v Kataru obsadil 21. místo a zůstal daleko za bodovanou patnáctkou. Český jezdec se celý víkend potýkal s bolestmi...

Salačovi úvodní závod nevyšel, v Kataru se trápil i týmový parťák

10.března » NOVA Sport
Český motocyklový závodník Filip Salač má za sebou první závod sezony, spokojený ale rozhodně nebude. Ve Velké ceně Kataru dojel Salač v kategorii Moto2 na 21. místě. Závod vyhrál Alonso López.

Moto2: Lopez udržel Baltuse za sebou a těší se z vítězství v Kataru

10.března » MotoGPSport.cz
Alonso Lopez vyhrál první závod letošního roku. Barry Baltus jel několik kol těsně za jeho zády, ale nebyl schopen se před něj dostat, musel se tedy smířit s druhým místem. Třetí skončil Sergio Garcia.

Moto2: Pole position pro start katarského závodu si zajistil Canet

9.března » MotoGPSport.cz
Do první řady prvního závodu letošního roku se ve třetí Moto2 kvalifikovali tři Španělé. Jako první vyrazí Aron Canet a za ním budou následovat Alonso Lopez a Albert Arenas. Filip Salač nepostoupil z první kvalifikace.

Moto2: Závěrečný trénink ovládl Canet

Nejlepší čas posledního tréninku před kvalifikací zaznamenal Aron Canet. Dále se umístili Somkiat Chantra a Tony Arbolino. Filip Salač je osmnáctý, což znamená, že nevybojoval přímý postup do druhé kvalifikace. Trénink musel být přerušen po Dixonově…

Tato informační stránka o Alonso López zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alonso López" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes