15
new stories - click to show

Monika Maláčová

Related to

Perfect Days jsou o naději, říkají tvůrci komedie, která má zítra premiéru

17.September » Slovácké divadlo
V komedii Perfect Days se kromě Terezy Novotné v hlavní roli představí ještě Irena Vacková, Pavel Šupina, David Vaculík, Josef Kubáník a Monika Maláčová jako host. Když přemýšleli nad tím, jaké je poselství inscenace, shodli se na jednom – je to h...

V sobotu má premiéru komedie Perfect Days

16.September » idobryden.cz
Sedm měsíců po zahajovací zkoušce se konečně dočkají divadelníci i diváci. Tuto sobotu bude mít ve Slováckém divadle oficiální premiéru komedie Perfect Days pod režijním vedením Mikoláše Tyce.

„Tíha odpovědnosti roste úměrně s velikostí role,“ říká Tereza Novotná

14.September » Slovácké divadlo
Hlavní roli Barbary v komedii Perfect Days svěřil režisér Mikoláš Tyc oblíbené herečce Tereze Novotné. Ta během více než dvouhodinového představení prakticky nesejde z jeviště. A přiznává, že z tak velké role cítí stejně velkou odpovědnost.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 664)

Od čtenáře -- Smutně vysedávám u obrazovky počítače, na „živé“ produkce si netroufám aneb Mudrování se vzpomínkou na televizní inscenaci brněnského studia z roku 1984.

Hodnocení uživatelů: Hana (Národní divadlo Brno) - 80 % [Annikka]

27.September » i-divadlo.cz
Velmi, velmi, velmi silné. Novotná podává málem až životní výkon, moc se mi líbila i Elsa Terezy Groszmannové.

Hodnocení uživatelů: Před východem slunce (Národní divadlo Brno) - 40 % [Annikka]

27.September » i-divadlo.cz
Velmi dobře obsazený velmi špatný scénář. Složité tak, že z toho zůstal pocit plochosti a ve finále si vůbec nic nepamatuju.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 591)

20.September » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Divadelníci jsou stateční lidé. Tvoří pod tlakem stále se měnících nařízení. Aneb Mudrování nad premiérou klasické hry Ference Molnára Liliom souborem Mahenovy činohry.

Hodnocení uživatelů: Před východem slunce (Národní divadlo Brno) - 60 % [Candie254]

18.September » i-divadlo.cz
Vkusně zmodernizovaná hra, která stojí hlavně na skvělých hereckých výkonech všech protagonistů. Ocenila jsem i aktuálnost a improvizace Martina Siničáka, přestože prostor k nim měl opravdu minimální. Hlavní problém jsem měla spíše s hrou samotnou...

Pod rouškou Plzně (No. 2)

12.September » Divadelní noviny
Po třech čtvrtečních loutkových představeních, popřípadě dokonce muzikálu, se páteční program Mezinárodního festivalu Divadlo v Plzni jevil až příliš činoherní.

Hodnocení redakce: Prezidentky (HaDivadlo) - 80 % [Kateřina Jírová]

11.September » i-divadlo.cz
Se slavným debutem Wernera Schwaba se dámský tandem Ha-divadla popasoval velmi dobře. Inscenace neztrácí tempo a herečky dovedně gradují sled scének až do vítězné prohry. Jedině Marjánka (jedinečná Kamila Valůšková) snad odjede do svého nebe. Avša...

Zemřela Eva Tálská, spoluzakladatelka a režisérka Divadla Husa na provázku

28.August » Literární noviny
Ve věku 76 let zemřela divadelnice, scenáristka, dramatička a režisérka Eva Tálská. „Nesmlouvavá tvůrkyně velkých ženských hereckých výkonů, učitelka řady mladých talentů, kouzelnice, ctitelka nejen lidové poezie, matka zakladatelka, velká, složit...

Tato informační stránka o Monika Maláčová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Maláčová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes