15
new stories - click to show

Václav Malina

Related to

Václav Malina. Rozhlasové vzpomínání malíře, literáta, pedagoga a galeristy

2.November » ČRo 3 Vltava
Autor čte ze svých dosud nepublikovaných autobiografických zápisků v autentickém prostředí lesní samoty, Připravil Miroslav Buriánek. Zvuková spolupráce Jiří Flossmann.

Václav Malina: Věřím v sílu barvy a obrazu. Vzpomínky malíře, literáta, pedagoga a galeristy

2.November » ČRo
Známý plzeňský umělec Václav Malina čte ze svých nepublikovaných pamětí, v nichž vzpomíná na svou životní a uměleckou cestu.

Václav Malina - Útěky a návraty

30.August » iumeni.cz
Výběr z tvorby po roce 2000 Václav Malina - Útěky a návraty - Výstavy, vernisáže, Galerie města Plzně o.p.s., Plzeň

Galerie města Plzně představuje dvojvýstavu Václava Maliny a Petra Skály

V Galerii města Plzně je možné navštívit dvojvýstavu, která propojuje díla slavného plzeňského rodáka, malíře Václava Maliny, a tvorbu průkopníka experimentálního filmu Petra Skaly. Nadzemní část galerie je věnována obrazům Václava Maliny, zahrnuj...

Výstavy dvou autorů spojuje dokumentární film

Výstavy malíře Václava Maliny a průkopníka experimentálního filmu Petra Skaly jsou k vidění v Galerii města Plzně na náměstí Republiky.

Václav Malina – Útěky a návraty / Výběr z tvorby po roce 2000

12.June » Informuji.cz
Po dvaceti letech, které uplynuly od retrospektivy v Západočeské galerii,... | Plzeň - (2020-06-18 00:00:00 - 2020-09-06 00:00:00)

Netolická lokálka ožila v muzeu JUDr. Otakara Kudrny

NETOLICE – Muzeum v Netolicích otevřelo opět návštěvníkům brány aktuální výstavou Malinová všehochuť, která se bohužel musela obejít bez vernisáže. V útrobách muzea se kromě skvělých fotografií Václava Maliny, může návštěvník ledacos dozvědět i z ...

Odchody a návraty Václava Maliny

V sobotu 6. června se dožil sedmdesátky Václav Malina. Tento plzeňský rodák strávil část dětství v Holýšově a snad vždy maloval, i když už z let šedesátých jsou i první jeho literární pokusy. Vyučoval během života na snad veškerých typech středníc...

Václav Malina: Senioři se učí mluvit a pracovat s mikrofonem

21.May » Prachatice
Václav Malina, redaktor, kameraman, spisovatel, fotograf – muž mnoha profesí, vede již přes tři roky skupinku seniorů a jejich přátel kolem SeniorPointu Prachatice.

Tato informační stránka o Václav Malina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Malina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes