15
new stories - click to show

Víťa Marčík

Related to

Kulturní domy ruší plesy, kluby překládají koncerty na příští rok

26.October » iRegiony Impuls
Zhoršující se epidemie nemoci covid-19 opět uzavřela hudební kluby a kulturní domy. Jihočeští provozovatelé tak rušili nebo překládali akce na příští rok. Zavřená jsou ale i divadla nebo kina, která vracejí vstupné za lístky.

Na dřeň s Víťou Marčíkem: Musíš vyjít, cesta se ti ukáže

24.September » Rádio Proglas
Do studia přišel bosky a před rozhovorem poprosil o modlitbu. Dávalo mi to smysl - Víťu Marčíka znám jako herce, komedianta, věřícího člověka - až při přípravě otázek jsem zjistila, že před konverzí byl komunistou.

Parrésia byla aktuální příběhem o lháři

1.August » Jihlavské listy
V areálu Českobratrské církve evangelické v Horních Dubenkách na Telčsku pokračuje 24. letní festival divadla a slova Parrésia - Ráj srdce a Labyrint světa.

Telč hlásí zájem o šestiandělového Vladimíra Mišíka

20.July » prvnizpravy.cz
Pokračuje velký zájem o vstupenky na letošní Prázdniny v Telči. Organizátoři hlásili už dva týdny před začátkem akce první online vyprodané večery.

Telč hlásí zájem o šestiandělového Mišíka

Pokračuje velký zájem o vstupenky na letošní Prázdniny v Telči. Organizátoři hlásili už dva týdny před začátkem akce první online vyprodané večery.

Loutkářský štrúdl již ve středu!

Chrudim – Hlavně dětmi očekávaný Loutkářský štrúdl je tu! Ve středu 1. července v 15.30 hodin vyráží průvod od Divadla Karla Pippicha kolem muzea směrem k letnímu kinu v Chrudimi. Festival Loutkářská Chrudim představuje bohatství a rozmanitost lou...

Pelhřimov: Děkanská zahrada ožila popáté loutkovým divadlem

Představení loutkového divadla "Já to jsem", které upořádalo v Děkanské zahradě Rodinné centrum Krteček a Family Point Pelhřimov, bylo už páté v pořadí, a tak v úvodu obdrželi herci Víťa Marčík ml. a Vjačeslav Nečunajev od organizátorek i gratulac...

Děkanská zahrada popáté ožila loutkovým divadlem

27.May » Pelhřimov
Představení loutkového divadla "Já to jsem", které upořádalo v pátek 22. května v Děkanské zahradě Rodinné centrum Krteček a Family Point Pelhřimov, bylo už páté v pořadí a tak v úvodu obdrželi herci Víťa Marčík ml. a Vjačeslav Nečunajev od organi...

Velikonoce stráví letos Víťa Marčík doma

Za největší velikonoční kulturní událost a zároveň neotřelou podívanou plnou symboliky platilo tzv. velikonoční hrkání Divadla Víti Marčíka. Letos se však hrkat nebude. „Leda bychom si jeden, dva prošli město a zahrkali si,“ uvažoval v úterý Víťa ...

V Budějcích je kvůli viru zrušené hrkání, lákalo stovky lidí

7.April » Budějcká Drbna
Kvůli vládním omezením spjatým s koronavirem zrušili letos organizátoři velikonoční hrkání v Českých Budějovicích, do nějž se poslední roky zapojovaly stovky lidí. Zakladatel tradice, divadelník Víťa Marčík, tak po dlouhé době stráví svátky s rodi...

Moravské pašije

5.March » Praha 11
Velikonoční příběh v podání Víťa Marčíka. Víťa Marčík přichází s pašijemi, které ztvárnil svým osobitým způsobem – lidovou formou, jako vypravěč a loutkář. Těšíme se na vás 12. 3. v Komunitní centru Matky Terezy.

Moravské pašije

2.March » Informuji.cz
Tato inscenace Divadla Víti Marčíka je připravena pro předvelikonoční... | Praha 10 - (2020-03-14 14:00:00 - 2020-03-14 00:00:00)

Tato informační stránka o Víťa Marčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Víťa Marčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes