15
new stories - click to show

Jakub Mašata

Related to

Kolo pro život odtajňuje všechny lokality a termíny pro rok 2020

25.November » CykloServer.cz
Nová termínová listina vznikala s vědomím, že nás čeká společně již 21. sezóna, což samo o sobě znamená velkou zodpovědnost vůči všem milovníkům KPŽ a MTB závodů. Organizační tým seriálu se proto rozhodl přistoupit k několika výrazným změnám a nov...

Pozvánka na Plzeňskou MTB 50 Kooperativy

28.August » CykloServer.cz
Rezervujte si poslední srpnovou sobotu pro horské kolo, vezměte celou rodinu a přijeďte se s prázdninami rozloučit ve sportovním duchu na závody Kola pro život do Plzně!

Pozvánka na Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny

11.June » CykloServer.cz
Start závodních tras jen kousek od nejznámějšího českého lázeňského vřídla, jedinečné bikerské trasy, přívětivé zázemí u řeky Ohře, nezávodní Family jízda po cyklostezce a dětské závody s nabitým doprovodným programem pro děti - to je program páté...

Pozvánka na Orlík Tour Kooperativy

30.May » CykloServer.cz
V sobotu 1. června zveme úplně každého, kdo má rád horské kolo a jízdu krásnou krajinou na Vystrkov. Tady, jen pár metrů od přehrady Orlík, roztočí kola letošní čtvrtý podnik seriálu Kolo pro život.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Jakub Mašata zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Mašata" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes