Martin Matejka

Related to

Bude to těsné. Ať prezidentské volby vyhraje kdokoli, polarizace společnosti bude v USA pokračovat, míní Joch

23.October » Český rozhlas Plus
V roce 2016 pomohl Donaldu Trumpovi k vítězství ve volbách americký systém volitelů. Tentokrát by mohlo zásadní roli sehrát korespondenční hlasování.

Komplot a spiknutí proti nám. Byli jsme moc slušní, hodnotí krajské koalice bez ANO končící hejtman Okleštěk

20.October » Český rozhlas Plus
Přestože vládní hnutí ANO získalo nejvíc hlasů v celkem deseti krajích, při sestavování koalic neuspělo. Zisk z voleb dokázalo proměnit zatím jen ve třech případech.

Jako politik bych se ve volbách zaměřil na dopravní infrastukturu, je to dobrý poptávkový stimul, radí ekonom Bureš

14.September » Český rozhlas Plus
Čekají nás „volby druhého řádu“, říká o nadcházejícím hlasování sociolog Martin Buchtík. Tématem by mohla být doprava, radí ekonom Jan Bureš.

Co je sexistická reklama? Úřady v tom nemají jasno, říká Havlíková z Nesehnutí

26.August » Český rozhlas
České reklamní prostředí se změnilo, soudí Petra Havlíková z Nesehnutí. Prvoplánové sexistické reklamy, kdy nahá žena prodává pneumatiky, už na billboardech nenajdete. To ale neplatí na internetu, v on-line reklamách nebo na sociálních sítích, kde...

Co je sexistická reklama? Úřady v tom nemají jasno, říká Havlíková z Nesehnutí

České reklamní prostředí se změnilo, soudí Petra Havlíková z Nesehnutí. Prvoplánové reklamy s nahými ženami už na billboardech nejsou. To ale neplatí na internetu.

Nový školní rok je za dveřmi a my nevíme, jak se připravit. Stejné chyby jako na jaře, zlobí se šéfka Učitelské platformy

Jen dva týdny zbývají do konce prázdnin. Školy se teprve v pondělí měly dozvědět, jaká doporučení pro ně vydalo ministerstvo školství, rodiče se to dozví v úterý.

Rasistické komentáře k bohumínské tragédii. ‚Před lety by se to neřešilo, teď se to učíme,‘ říká politolog

10.August » iROZHLAS
Při požáru panelového domu v Bohumíně zemřelo přímo v zasaženém bytě jedenáct lidí včetně tří dětí. V internetových diskuzích se vzápětí objevila řada rasistických komentářů. Ty reagovaly na nepotvrzenou a posléze vyvrácenou informaci, podle které...

Rasistické komentáře k Bohumínu? Před pár lety by se to neřešilo, věří politolog

Při požáru panelového domu v Bohumíně zemřelo přímo na místě jedenáct lidí včetně tří dětí. V internetových diskuzích se ale objevila řada rasistických komentářů.

Rasistické komentáře k bohumínské tragédii? Ještě před pár lety by se to neřešilo, teď se to učíme, věří politolog

Při požáru panelového domu v Bohumíně zemřelo přímo na místě jedenáct lidí včetně tří dětí. V internetových diskuzích se ale objevila řada rasistických komentářů.

Znovu roušky? Ta opatření jsou mírně přehnaná, míní epidemiolog Beran

24.July » iROZHLAS
Od soboty bude po celé republice znovu platit povinnost nosit roušku na vnitřních hromadných akcích nad 100 lidí. Další změna platí až od pondělí, kdy se uvnitř budov nesmí potkat najednou více než 500 lidí. Informoval ve čtrvtek ministr zdravotni...

Znovu roušky? Ta opatření jsou mírně přehnaná, míní epidemiolog Beran

Od soboty bude po celé republice znovu platit povinnost nosit roušku na vnitřních hromadných akcích nad 100 lidí. Další změna platí až od pondělí.

Už jsme ve druhé vlně krize. Největší ránu dostává autoprůmysl a strojírenství, říká ekonom Bureš

Oživení ekonomiky, podpora firem, inovací a exportu – to jsou hlavní cíle Národní hospodářské strategie do roku 2030, kterou představil NERV.

Tato informační stránka o Martin Matejka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Matejka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes