15
new stories - click to show

David Mencl

Related to

Experimentální dům aneb odvážná vlna

24.November » Dům a byt
Nestává se často, aby fotograf a redaktor, kteří již navštívili stovky krásných domů, vydechli při příjezdu na místo reportáže spontánně „Ááách“. V případě experimentálního domu Ekonomických staveb, zvaného také Krtek, jsme se tomu neubránili.

BLOG: Proč stavím rodinné domy a ne byty

24.November » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Stavět byty je oproti stavění domů nesrovnatelně rentabilnější. Postavíte bytový dům, v tomto padesát bytů. Ve velkém městě je hrubý zisk z jednoho bytu milion. Postavit padesát domů je o poznání větší porce práce.

BLOG: Iontový dům: ráno budete odcházet zdravější

7.October » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Tentokrát o velké radosti, kterou mně nečekaně přinesla velká invence. O domech, které dokáží aktivně zlepšovat naše zdraví.

BLOG: Svoboda jednoho nemusí být neštěstí druhého

27.September » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Problémem mnoha míst je scházející filozofie zástavby. Koupíte si hezký pozemek, postavíte hezký, do místa patřičný dům a vedle vás soused postaví nějakou „šílenost“. Znehodnotí tak místo všem ostatním. A nejen místo – také ma...

ŠTĚTÍ: SK Štětí – FK Olympie Březová 2:1 – 25. 9. 2021

26.September » Litoměřicko24
VIDEO: SK Štětí – FK Olympie Březová 2:1(0:0) 9. kolo 25.9.2021 Po 2 venkovních utkáních se fotbalisté SK Štětí představili opět na domácím trávníku. Až z dalekého okresu Sokolov přijel do Štětí 3. tým tabulky FK Olympie Březová, která nastoupila ...

BLOG: Jak se pozná dobrá energie místa

31.August » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Karta, která je každému projektu dána a kterou nezměníte, je energie místa. Energie místa je zřejmě jedním z nejdůležitějších parametrů, který by vás měl zajímat. Přesto je fascinující, jak skoro žádný stavební projekt o této ...

ŠTĚTÍ: Fotbal SK Štětí – FK Ostrov 6:2

22.August » Litoměřicko24
VIDEO:Fotbalisté Štětí před týdnem 14. srpna okusili první porážku v letošním ročníku divizní soutěže. V Českém Brodě 3:0. 21. srpna je čekal zápas dvou týmů se 4 body. Do Štětí přijel Fotbalový klub Ostrov. Oblékl se do modrobílých dresů a vítězs...

BLOG: Proč je vícegenerační bydlení dobrý nápad

11.August » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - 97 % Čechů odmítá žít ve společném domě se svými rodiči. Většina se v tomto případě velmi mýlí. Společný život velké rodiny má mnoho výhod – a nejsou to jen ty finanční.

BLOG: Schválení zákona o ČNB je hodně špatná zpráva

30.June » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Vedení ČNB se po několika neúspěšných pokusech podařilo zneužít současné tíživé situace naší země k tomu, aby konečně protlačilo zákon, který do jejich rukou svěřuje nebývalou moc.

BLOG: Komu se vyplatí hypotéka?

22.June » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Ve světě už léta platí pravidlo, že náklady na bydlení (hypotéka, energie a pojištění) by neměly přesahovat polovinu příjmu rodiny. Toto jednoduché pravidlo je překvapivě dobře funkční.

BLOG: Kdy a pro koho je vhodná a bezpečná hypotéka?

4.June » Dům a byt
BLOG DAVIDA MENCLA - Hypotéka má jednu mimořádnou vlastnost. Za jedny peníze vám umožní uspokojit potřebu bydlení a zároveň splácet svůj majetek, a tedy velmi dobře spořit.

Hypoteční trh čekají turbulence. Svůj díl viny na nich ponese i ČNB

31.May » Peak.cz
Objemy poskytování hypoték v uplynulém pandemickém roce opakovaně lámaly rekordy. Do hry nyní vstupuje Česká národní banka (ČNB), která získává větší pravomoce. Jak a na co všechno se musí zájemci o hypotéku kvůli tomu připravit, popisuje zakladat...
Vladimír Brabec - Český herec

Tato informační stránka o David Mencl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Mencl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes