15
new stories - click to show

Pavel Mertlík

Related to

Miloši Zemane, nastal čas skládat účty! Nastal čas ukázat chronologii pádu České republiky!

31.August » Skrytá pravda
Zatímco Miloš Zeman vyřvával o spálené zemi a o Václavu Klausovi a vsugeroval tyto lži občanům České republiky, ve skutečnosti na otázku, kdo nejvíce poškodil naši zem, je odpověď jasná!

Není to měsíční výkyv. Lidé mají hlouběji do kapsy, přijde propad poptávky, očekává ekonom Mertlík

14.July » Český rozhlas
Nejisté dodávky plynu, paliv a dalších surovin, které potřebuje česká ekonomika pro výrobu, vytvářejí očekávání ekonomické krize. A vysoká inflace bude pravděpodobně dál stoupat. „Není to měsíční výkyv. Lidé mají hlouběji do kapsy, budou víc šetřit,…

Vysoká inflace je cenou i za to, že jsme v ekonomickém ohledu přežili covid celkem v klidu, hodnotí reportér Holub

Vysoká inflace bude pravděpodobně dál stoupat. Český spotřebitel tak začíná šetřit a omezuje nákupy, aby se připravil na chudší roky. Může to ekonomice ještě víc ublížit?

Daňové výnosy jsou neudržitelné. Vláda musí zvýšit daně, vyzývá ekonom Mertlík

13.June » Český rozhlas
Schodek státního rozpočtu ke konci května stoupl na téměř 190 miliard korun. Je pravděpodobné, že se nepodaří dodržet schválený schodek ve výši 280 miliard. „Je to situace radikální nejistoty, kdy je velmi obtížné prognózovat, kam až ta výše toho de…

Daňové výnosy jsou neudržitelné. Vláda musí zvýšit daně, vyzývá ekonom Mertlík

Zatímco u daní z příjmů firem pro větší zvýšení nevidí velký prostor, u fyzických osob by měla být zavedena daňová progrese a také dojít ke zvýšení daní z nemovitosti.

Radil Babišovi, teď usedne do čela ČNB. Kdo je nový guvernér Michl

11.May » Seznam Zprávy
Novým guvernérem České národní banky jmenoval prezident Miloš Zeman radního Aleše Michla. Zeman i Michl mají společnou vlastnost, že rádi provokují.

Ekonom Mertlík: Daňový poplatník není sprostý podezřelý, ale klient. A může udělat chybu

2.February » iROZHLAS
Vládní politici říkají, že se blíží konečné dohodě o podobě státního rozpočtu, podle opozičního hnutí ANO ale rozpočtové provizorium už teď poškodilo Českou republiku. Ekonom Pavel Mertlík namítá, že několikaměsíční rozpočtové provizorium investice …

Daňový poplatník není sprostý podezřelý, ale klient. A může udělat chybu, vzkazuje ekonom Mertlík

2.February » Český rozhlas Plus
„Jsme v situaci, kdy daňový výnos není schopen pokrýt běžné a investiční výdaje, které země potřebuje,“ upozorňuje bývalý ministr financí a rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy.

Mertlík: Privatizace MUS se povedla

22.September » Novinky.cz
Bývalý ministr financí Pavel Mertlík v úterý u soudu podruhé bránil prodej státního balíku akcií Mostecké uhelné společnosti (MUS). Privatizaci označil za povedenou, protože firma nezkrachovala a dál zaměstnávala lidi.

Exministři budou znovu vypovídat v kauze Mostecké uhelné

21.September » Novinky.cz
Pražský městský soud v tomto týdnu opět pokračuje v rozsáhlém dokazování v trestní kauze kolem ovládnutí Mostecké uhelné společnosti (MUS). V úterý by měl přijít vypovídat někdejší ministr financí Pavel Mertlík, který byl členem sociálnědemokratické…

Ekonom Mertlík: Co se státním deficitem? Pro lidi bude přijatelnější zvýšení daní než snížení jistot

Ministryně financí jedná s vládními kolegy, kterým přidává ze státní kasy miliardy. Z různých stran ovšem zaznívá, že návrh rozpočtu je málo proinvestiční a úsporný.

Zkrotí ceny nemovitostí daň na druhé a další byty? Jedno město už ví

23.August » Seznam Zprávy
Pomohlo by na cestě z bytové krize další zdanění bytů? Odborníci se neshodnou. Jedno město už však odpověď zná - do městské pokladny kanadského Vancouveru přinesla změna miliony, ale pořád to nestačí.

Tato informační stránka o Pavel Mertlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Mertlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes