15
new stories - click to show

Petr Mička

Related to

Alkoholici a sociopati. Tak komunistický režim říkal příznivcům Johna Lennona

7.December » Paměť národa
Když byl před 40 lety John Lennon zastřelen, vznikl v Praze jeho symbolický pomníček u zdi Maltézské zahrady. Normalizační režim ale o zeď Johna Lennona a připomínání jeho mírového odkazu nestál.

Soubory a muziky druhého týdne folklorní štafety

18.November » ČRo Brno
Vybíráme hudební snímky účastníků druhého týdne folklorní štafety. Poslechneme si CM Břeclavan, ľudovou hudbu Skaličan, Horňáckou cimbálovou muziku Petra Mičky...

Brněnský Kabinet múz rozezněly ty horňácké

Hrubá hudba se ve svém krátkém, ani ne ročním životě stala fenoménem. Projekt Jiřího Hradila s jeho kapelou Lesní zvěř a Horňáckou muzikou Petra Mičky opěvují kritici, nutí však k přemýšlení i milovníky folkloru, obohacuje klubovou scénu a vyprodá...

Vlasta Redl: S poezií to jde hůř

20.September » Kultura Deník.cz
Koncertem moravského zpěváka a hudebníka Vlasty Redla a jeho kapely vyvrcholí v neděli v Praze dvanácté Malostranské vinobraní Dozvuky horňáckých slavností. Vystoupení se uskuteční v areálu Křižíkovy fontány na Výstavišti.

Písně ke vzpomínce i vinšu

15.September » ČRo Brno
Zveme k poslechu CM Radhošť, CM Technik, Horňáckých bardů Martina Hrbáče a Dušana Holého nebo třeba Horňácké muziky Petra Mičky i BROLNu.

Slyšte, lidé! – Elektronické lidové

21.August » Rádio Proglas
V pořadu s názvem Elektronické lidové se věnujeme skupinám a interpretům, kteří vycházejí z tradiční hudby různých regionů a kombinují ji – vedle jiných žánrů – také s elektronickou hudbou. Budeme se vás snažit přesvědčit, že propojení tradice a h...

Hrubá Hudba roztančila Letní filmovou školu

12.August » ČRo 3 Vltava
Když se spojí nu-jazzová Lesní zvěř s Horňáckou muzikou Petra Mičky, vznikne vážně Hrubá Hudba. Poslechněte si stream koncertu z Letní filmové školy v Uherském Hradišti.

Hrubá hudba vás dostane do kolen

10.August » idobryden.cz
Po sobotním horňáckém filmovkovém večírku si partičku okolo Petra Mičky můžete užít znovu právě dnes od 20.30 v Redside zóně na Kolejním nádvoří v koncertním projektu Hrubá hudba.
Blanka Šrůmová - Česká zpěvačka-skladatelka

Tato informační stránka o Petr Mička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Mička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes