15
new stories - click to show

Martina Miláčková

Related to

Radní si prohlédli investice ve školství a v muzeu na Kroměřížsku

Další výjezd po probíhajících krajských investičních akcích – tentokrát z oblasti kultury a školství na Kroměřížsku – absolvovala radní Zlínského kraje Zuzana Fišerová, zodpovědná za oba resorty, a Zbyněk Fojtíček, který má ve své kompetenci inves...

Bývalé JZD se mění na muzeum v přírodě, bude z něj tahák na turisty

26.December » iRegiony Impuls
Unikátní areál hospodářského dvora v Rymicích na Kroměřížsku mění nákladná rekonstrukce na mimořádné muzeum v přírodě. Po pracích za více než 129 milionů korun se sem první návštěvníci dostanou v roce 2022.

V Muzeu Kroměřížska skončila rekonstrukce za 45,9 milionu korun

10.September » Seznam Zprávy
V hlavní budově Muzea Kroměřížska na Velkém náměstí v Kroměříži skončila po třech letech rozsáhlá rekonstrukce. Muzeum má díky ní tři nové expozice, nové prostory pro krátkodobé výstavy i vylepšené zázemí pro návštěvníky.

Muzeum Kroměřížska prošlo zásadní proměnou. Za 46 milionů

10.September » Kroměřížský deník
Práce utichly, dělníci odešli. Po třech letech skončily rozsáhlé opravy interiéru Muzea Kroměřížska. Ačkoliv zvenčí se budova příliš nezměnila, vnitřní prostory jsou po třech letech k nepoznání.

Obnova Rymic za 130 milionů korun zdárně pokračuje

14.July » Zlin.cz
„Na opravu hospodářského dvora v Rymicích se nám podařilo získat dotaci z Evropské unie, díky níž zde od letošního jara realizujeme obnovu za téměř 130 milionů korun.

Kroměřížští dobrovolní hasiči se dočkali ocenění také od radních města

Kroměřížští dobrovolní hasiči získali ocenění za likvidaci požáru opuštěné kotelny na Zacharu. Hned první místo si vysloužili v devátém ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku 2019. Uznání se jim dostalo i ze strany kroměřížské radnice.

Muzeum Kroměřížska povede Martina Miláčková

Muzeum Kroměřížska bude mít od 1. února novou ředitelku. Stane se jí Martina Miláčková, kterou do funkce jmenovala Rada Zlínského kraje. Miláčková nahradí ve funkci stávajícího ředitele Jiřího Stránského, který odchází do penze.

Ředitelkou Muzea Kroměřížska bude Martina Miláčková

17.January » Zlin.cz
Radní jmenovali Miláčkovou s účinností od 1. února, uspěla ve výběrovém řízení. „Věříme, že v čele organizace uplatní své odborné znalosti a zkušenosti i manažerské schopnosti. Zároveň chci poděkovat Jiřímu Stránskému za mnoholetou kvalitní práci ...

Rada jmenovala novou ředitelkou Muzea Kroměřížska Martinu Miláčkovou

15.January » Zlínský kraj
ZLÍN – Novou ředitelkou Muzea Kroměřížska, krajské příspěvkové organizace, se s účinností od 1. února stane Martina Miláčková, která ve funkci nahradí Jiřího Stránského odcházejícího do penze.

Poslední rozloučení Karla Gotta s fanoušky. Tisíce lidí drží smutek

11.October » Prima Ženy
Dnes se lidé loučí s Karlem Gottem. Tisíce lidí míří do paláce Žofín, kde se mohou poklonit a položit květiny.

Iva Nesrstová o HbbTV: Spousta filmů, pohádek, her i cvičení na jednom místě a zdarma!

4.October » Prima Ženy
Módní trendy, kosmetické vychytávky, rady v oblasti zdraví a psychologie či zdravý životní styl. To vše nabízejí Prima Ženy!
Josef Sudek - Český fotograf
Jiří Stránský - Český spisovatel

Tato informační stránka o Martina Miláčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Miláčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes