Co Nagr Mo

Vztahuje se k

Freenet TV se rozšířila o Deluxe Music HD

20.listopadu » Parabola.cz
Programová nabídka německé platformy Freenet TV přes satelit se rozšířila o další stanici. Od pondělí 19.11.2018 mohou zákazníci sledovat německou hudební stanici Deluxe Music ve vysokém rozlišení (HDTV).

Konec exkluzivity. RTL UHD ve Sky Deutschland

5.září » Parabola.cz
První německá komerční stanice v ultra vysokém rozlišení (UHD) je dostupná pro více diváků. Operátor placené televize Sky Deutschland začal poskytovat kanál RTL UHD, který byl doposud exkluzivně přístupný jen zákazníkům německé placené služby HD+.

Kanály Polsat Sport Premium testují na 13E

1.srpna » Parabola.cz
Na transpondéru platformy Cyfrowy Polsat na družici Eutelsat Hot Bird se objevilo testovací vysílání dvou nových prémiových sportovních kanálů Polsat Sport Premium 1 a Polsat Sport Premium 2.

Polsat Sport Premium testují na 13E

1.srpna » Parabola.cz
Na transpondéru platformy Cyfrowy Polsat na družici Eutelsat Hot Bird se objevilo testovací vysílání dvou nových prémiových sportovních kanálů Polsat Sport Premium 1 a Polsat Sport Premium 2.

Mediaset Extra HD ukončil vysílání

1.srpna » Parabola.cz
Dnes 1. srpna 2018 byla ukončena distribuce zábavního kanálu Mediaset Extra ve vysokém rozlišení (HDTV). Vysílání v HD bylo spuštěno kvůli fotbalovému šampionátu MS 2018 dne 12. června a mělo pokračovat až do 16. července. Nakonec dočasná HD distr...

TivúSat rozšiřuje HD nabídku. Zařazuje Mediaset Extra HD

12.června » Parabola.cz
Italská bezplatná satelitní platforma TivúSat se rozšiřuje o další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV). V DVB-S2 multiplexu italské komerční skupiny Mediaset se objevil program Mediaset Extra HD.

M7 Group se chystá na šíření MS ve fotbale v Ultra HD

29.května » Parabola.cz
Na satelitu Astra 3B byl po čase opět zaktivován transpondér číslo 211, který donedávna provozoval lucemburský operátor M7 Group. Kapacitu bude opět využívat M7 Group a to na přechodnou dobu.

Filmový kanál Cine Sony v nabídce TivúSat

7.března » Parabola.cz
Programová nabídka italské bezplatné satelitní platformy TivúSat se rozšířila o další program - filmový kanál Cine Sony. Stanice byla doposud dostupná v italské pozemní síti a rovněž v distribučním paketu společnosti Persidera na pozici 12,5°W, kt...

Eurosport 4 HD zkompletoval nabídku olympijských kanálů nc+

1.února » Parabola.cz
Olympijská nabídka polského operátora placené televize nc+ je již kompletní. Provozovatel nc+ zapojil na jeden z pronajatých transpondérů na satelitním systému Eutelsat Hot Bird program Eurosport 4 HD.

TivúSat se rozšířil o VH1 a Spike

4.prosince » Parabola.cz
Italská bezplatná DTH platforma TivúSat se rozšířila o dva programy provozovatele Viacom International Media Networks (VIMN) - konkrétně o stanice VH1 a Spike. Stanice byly doposud dostupné divákům pozemního vysílání v Itálii a lovcům programů v r...

Super! vstoupil do platformy TivúSat

26.července » Parabola.cz
Italská bezplatná satelitní platforma TivúSat se rozšířila o další lineární kanál. Do nabídky byla zařazena stanice Super! Program je zákazníkům poskytován z kapacity italské platformy Sky Italia.

Sportklub ukončil SD vysílání na satelitu

4.července » Parabola.cz
Dne 3.7.2017 byla na transpondéru polské pay-tv nc+ na družici Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) ukončena SD distribuce sportovní stanice Sportklub. Od 1.6.2017 mohou abonenti sledovat stejný program v technicky dokonalejším HD rozlišení.

Tato informační stránka o Co Nagr Mo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Co Nagr Mo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes