Co Nagr Mo

Vztahuje se k

TivúSat rozšiřuje HD nabídku. Zařazuje Mediaset Extra HD

12.června » Parabola.cz
Italská bezplatná satelitní platforma TivúSat se rozšiřuje o další kanál ve vysokém rozlišení (HDTV). V DVB-S2 multiplexu italské komerční skupiny Mediaset se objevil program Mediaset Extra HD.

M7 Group se chystá na šíření MS ve fotbale v Ultra HD

29.května » Parabola.cz
Na satelitu Astra 3B byl po čase opět zaktivován transpondér číslo 211, který donedávna provozoval lucemburský operátor M7 Group. Kapacitu bude opět využívat M7 Group a to na přechodnou dobu.

Filmový kanál Cine Sony v nabídce TivúSat

7.března » Parabola.cz
Programová nabídka italské bezplatné satelitní platformy TivúSat se rozšířila o další program - filmový kanál Cine Sony. Stanice byla doposud dostupná v italské pozemní síti a rovněž v distribučním paketu společnosti Persidera na pozici 12,5°W, kt...

Eurosport 4 HD zkompletoval nabídku olympijských kanálů nc+

1.února » Parabola.cz
Olympijská nabídka polského operátora placené televize nc+ je již kompletní. Provozovatel nc+ zapojil na jeden z pronajatých transpondérů na satelitním systému Eutelsat Hot Bird program Eurosport 4 HD.

TivúSat se rozšířil o VH1 a Spike

4.prosince » Parabola.cz
Italská bezplatná DTH platforma TivúSat se rozšířila o dva programy provozovatele Viacom International Media Networks (VIMN) - konkrétně o stanice VH1 a Spike. Stanice byly doposud dostupné divákům pozemního vysílání v Itálii a lovcům programů v r...

Super! vstoupil do platformy TivúSat

26.července » Parabola.cz
Italská bezplatná satelitní platforma TivúSat se rozšířila o další lineární kanál. Do nabídky byla zařazena stanice Super! Program je zákazníkům poskytován z kapacity italské platformy Sky Italia.

Sportklub ukončil SD vysílání na satelitu

4.července » Parabola.cz
Dne 3.7.2017 byla na transpondéru polské pay-tv nc+ na družici Eutelsat Hot Bird 13C (13°E) ukončena SD distribuce sportovní stanice Sportklub. Od 1.6.2017 mohou abonenti sledovat stejný program v technicky dokonalejším HD rozlišení.

Eurosport 2 HD v češtině mění TP na 13E

27.června » Parabola.cz
Stanice Eurosport 2 HD s českým komentářem mění na satelitním systému Eutelsat Hot Bird transpondér. Stanice se přesouvá do nového DVB-S2 multiplexu operátora polské pay-tv nc+.

RTL Crime v satelitní nabídce Canal Digitaal

20.června » Parabola.cz
Lucemburská mediální skupina M7 Group rozšířila programovou nabídku své satelitní placené televize Canal Digitaal o stanici RTL Crime. Program nahrazuje kanál Crime&Investigation.

Deluxe Music pokračuje na Astře v SD i HD rozlišení

30.května » Parabola.cz
Společnost High View bude šířit svůj hudební televizní kanál Deluxe Music v HD i SD rozlišení přes satelitní systém Astra na pozici 19,2°E až do roku 2021. Majitel Deluxe Music prodloužil kontrakt se společností MX1 na uplinkové služby a distribuc...

Filmový kanál Paramount Channel HD opustil TivúSat

28.dubna » Parabola.cz
Zákazníci italské FTV platform Tivúsat přišli o filmový kanál Paramount Channel ve vysokém rozlišení (HDTV). Společnost Viacom International Media Network (VIMN) stáhla HD verzi ze satelitního systému Eutelsat Hot Bird.

TV2000 přechází do DVB-S2

15.dubna » Parabola.cz
Italský katolický televizní kanál TV2000, který je šířen z evropské orbitální pozice Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E, přechází na novější vysílací standard DVB-S2 a modulaci 8PSK. Nová distribuce je již v provozu na kmitočtu 12,341 GHz, pol. V.

Tato informační stránka o Co Nagr Mo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Co Nagr Mo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes