15
new stories - click to show

Andrea Mohylová

Related to

Guillaume Apollinaire: Otmica

8.September » ČRo 3 Vltava
Překlad Věra Smetanová. Účinkují Ivan Řezáč, Jakub Jelínek, Andrea Mohylová, Jana Kubátová, Pavel Pavlovský, Josef Jelínek a Jonáš Špaček. Režie Jakub Doubrava.

Dora Kaprálová: Zimní kniha o lásce

30.August » ČRo 3 Vltava
Četba z knihy o mužích, ale možná současně jen o jednom jediném mnohotvárném a neuchopitelném muži, protože o lásce. Připravil Dominik Mačas. Účinkuje Andrea Mohylová.

Je jeden muž. Miluji ho. Četba na pokračování ze Zimní knihy o lásce Dory Kaprálové

30.August » ČRo
Kniha o mužích, ale možná současně jen o jednom jediném mnohotvárném a neuchopitelném muži, protože o lásce. Z prozaického debutu české spisovatelky a dokumentaristky žijící v Berlíně čte Andrea Mohylová. Poslouchejte on-line po dobu jednoho měsíc...

Leopold von Sacher-Masoch: Venuše v kožichu

1.July » ČRo 3 Vltava
Trýzeň a ponížení jako nejvyšší důkaz lásky. Připravil Dominik Mačas. Překlad Gabriela Veselá. Účinkují Michal Štěrba a Andrea Mohylová. Režie Jakub Doubrava.

Venuše v kožichu. Trýzeň a ponížení jako nejvyšší důkaz lásky v erotickém románu Sacher-Masocha

1.July » ČRo
Milostný příběh mladého šlechtice Severina a jeho osudové ženy Wandy von Dunajew, který dal vzniknout pojmu masochismus. Vltavská Četba s hvězdičkou uvádí legendami opředený román rakouského spisovatele Leopolda von Sacher-Masocha. Poslouchejte on...

Zuzana Říhová: Podhozenec. Romanticky temný příběh z letní venkovské tancovačky

5.June » ČRo 3 Vltava
S horkou červencovou nocí přichází odhalení jednoho temného tajemství. Poslechněte si premiéru dosud nepublikované povídky současné české autorky. Účinkuje Andrea Mohylová.

Změna v repertoáru: Harold a Maude (Divadlo na Vinohradech)

12.May » i-divadlo.cz
Inscenace se od září 2021 vrací na repertoár v obnoveném nastudování. Za Hanu Maciuchovou roli přebírá Zuzana Kronerová.

Změna v repertoáru: Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť (Divadlo J. K. Tyla Plzeň)

11.May » i-divadlo.cz
Derniéra inscenace byla odkládána a nakonec s diváky neproběhne. Divadlo se s titulem rozloučí 22. května 2021 formou online derniéry.

Změna v repertoáru: Cyrano (Divadelní léto pod plzeňským nebem)

10.May » i-divadlo.cz
Inscenace byla uváděna v letních měsících let 2018 a 2019, kdy měla derniéru. Po odmlce se vrací na repertoár v létě 2021. Andrea Mohylová alt. Malvína Pachlová.

Herci z činohry chystají online večeři s diváky. Bez jídla a programu

26.March » iRegiony Impuls
Soubor činohry plzeňského Divadla J. K. Tyla si pro své příznivce připravil netradiční program. V sobotu 27. března všechny pozve na online večeři. Akce se odehraje u příležitosti Světového dne divadla prostřednictvím virtuální místnosti. Zájemci ...

Herečka Andrea Mohylová načetla v ČRo Plzeň novou povídku

25.March » ČRo
Ve studiu Českého rozhlasu Plzeň v tomto týdnu vznikla další rozhlasová povídka. Účinkuje v ní herečka Andrea Mohylová. Načetla povídku Podhozenec od Zuzany Říhové.

Tato informační stránka o Andrea Mohylová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrea Mohylová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes