15
nových článků - klikněte pro zobrazení

Juan Molano

Grand Prix Denain vyhrál opět sprinter, ale jen z malé skupinky. Na vítězství Juana Molana měl lví podíl Mikkel Bjerg

16.března » RoadCycling.cz
Grand Prix de Denain (1.Pro) připomíná trasou monument z Paříže do Roubaix. Obvykle tu sice vyhrávají sprinteři, ale jen z nepočetného hlavního pole. Nejinak tomu bylo i letos, vyhrál sprinter UAE Emirates Juan Molano za výrazného přispění týmového …

Tirreno nacpané špičkovými jezdci. Taháky jsou Van Aert, Van der Poel či Roglič, ale favority celkového pořadí hledejme jinde

5.března » RoadCycling.cz
Poslední dva ročníky závodu nejvyšší kategorie UCI vyhrál Tadej Pogačar. Loni před Jonasem Vingegaardem. Oba letos dali přednost souběžně probíhajícímu stejně významnému etapáku Paris-Nice. To ale neznamená, že kvalita startovní listiny Tirrena zaos…

UAE Team Emirates: "Do tří let chceme být nejlepším týmem světa."