Juan Monaco

Tenista Murray si kvůli fotbalu dobíral svého argentinského kolegu, ten mu „ukázal prostředníček“

22.června » Seznam Zprávy
Britský tenista Andy Murray využil zaváhání fotbalové Argentiny, která prohrála s Chorvatskem 0:3, aby popíchl své argentinské tenisové kolegy.

Argentinec Mónaco ukončil kariéru

15.května » TenisPortal.cz
Bývalý desátý hráč světového žebříčku Juan Mónaco ukončil tenisovou kariéru. Třiatřicetiletý Argentinec získal na ATP Tour devět titulů a loni byl členem vítězného týmu v Davis Cupu.

Mónaco překazil ve finále v Houstonu Sockovi obhajobu

11.dubna » ČeskéNoviny.cz
Houston - Argentinský tenista Juan Mónaco vyhrál po čtyřech letech opět turnaj v Houstonu. Ve finále porazil obhájce titulu Američana Jacka Socka 3:6, 6:3, 7:5 a připsal si devátý triumf...

Mónaco triumfoval v Houstonu a překazil obhajobu Sockovi

11.dubna » ČT24
Houston - Argentinský tenista Juan Mónaco vyhrál po čtyřech letech opět turnaj v Houstonu. Ve finále porazil obhájce titulu Američana Jacka Socka 3:6, 6:3, 7:5 a připsal si devátý triumf na okruhu ATP v kariéře, na který čekal téměř tři roky.