Daniela Slovenka

Vztahuje se k

Láska a mír. Jak se spirituální Djokovič rozešel s Beckerem. A co Vajda?

8.prosince » iDNES.cz
Na pódiu sedí opálený muž oděný celý v bílém a přes mikrofon promlouvá k lidem, publikum mlčky přihlíží. Tenista Novak Djokovič s bratrem Markem a Slovenkou Danielou Hantuchovou mají zavřené oči, také meditují. Další články k tématu: Djokovič po t...

Milion v kapse. Slovenská kráska půjde na Wimbledon bez práce

15.června » NOVA Sport
Nejen Radka Štěpánka zastihla směrem k Wimbledonu skvělá zpráva. Stejně jako český veterán se nebude muset zrádnou kvalifikací na nejslavnější grandslam na světě prodírat ani Slovenka Daniela Hantuchová. Jedné z nejkrásnějších tenistek na okruhu t...

Z Miami si přivezla formu. Plíšková v Katovicích vydřela postup

5.dubna » NOVA Sport
Tenistka Kristýna Plíšková potvrzuje svoji aktuální formu úspěšným vstupem na turnaji v polských Katovicích. Česká hráčka se probojovala do druhého kola v polských Katovicích. Její soupeřkou byla britská tenistka Heather Watsonová, které patří akt...

Plíšková potvrdila dobrou formu. V Katovicích začala vítězně

4.dubna » Týden.cz
Tenistka Kristýna Plíšková potvrdila aktuální dobrou formu úspěšným vstupem do turnaje v Katovicích. Po návratu do elitní stovky žebříčku porazila v pondělní dvouhodinové bitvě 6:2, 3:6 a 6:4 Britku Heather Watsonovou.

Plíšková potvrdila dobou formu. V Katovicích začala vítězně

4.dubna » Týden.cz
Tenistka Kristýna Plíšková potvrdila aktuální dobrou formu úspěšným vstupem do turnaje v Katovicích. Po návratu do elitní stovky žebříčku porazila v pondělní dvouhodinové bitvě 6:2, 3:6 a 6:4 Britku Heather Watsonovou.

Plíšková jede. Kristýna v Katovicích zdolala ve třech setech Watsonovou

4.dubna » Deník.cz
Katovice - Česká tenistka Kristýna Plíšková potvrdila aktuální dobrou formu úspěšným vstupem do turnaje v Katovicích. Po návratu do elitní stovky žebříčku porazila v dnešní dvouhodinové bitvě 6:2, 3:6 a 6:4 Britku Heather Watsonovou.

To je žrádlo: Světové rozkroky světových tenistek!

11.března » Spy.cz
Ženský tenis je parádní disciplína, při které je vidět nejen spousta světových úderů a fascinujících momentů, ale také hodně ženskosti. V moderní době se z tenistek staly sexuální symboly. A to se vším všudy.

Tato informační stránka o Daniela Slovenka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Slovenka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes