15
new stories - click to show

Daniela Slovenka

Related to

Pohoda, muka a nakonec euforie. Jágr prožíval drama stále jen na lavičce

6.January » iSport.cz
Zvedl obě ruce a řval jako tygr. Úleva i štěstí. Jaromír Jágr slavil hodně divokou výhru na pardubickém ledě. Kladno vedlo 3:0, náskok ztratilo. Nakonec mu další bod vystřelil Brady Austin v prodloužení. Mluvilo se o tom, že veterán, který vyprodá...

Jágr si našel Slovenku Hantuchovou: Takhle ho berou u našich sousedů!

11.December » stars24.cz
Nejnovější známostí Jaromíra Jágra je Slovenka Daniela Hantuchová, a tak je dobré vědět, jak si legendární hokejista u našich sousedů stojí. Jeden z jeho kamarádů s ním právě na Slovensku připravuje akci. Co si myslí o vztahu Jágra a Slováků?

Tenisová hvězda Navrátilová o Američanech: Mají slovanskou fobii. Nemají rádi Čechy, Rusy či Slováky

26.January » AC24.cz
Tenisová hvězda Martina Navrátilová poskytla rozhovor slovenskému deníku Šport, ve kterém promluvila o tom, čím se dnes zabývá, o svých titulech a osobních zkušenostech ze zámoří. (Foto: Wikimedia)

Tenisová legenda žijící s Ruskou si postěžovala na Američany. Sputnik to okamžitě poslal dál

26.January » Forum24
Tenistka Martina Navrátilová poskytla rozhovor slovenskému deníku Pravda a neuniklo to ruskému Sputniku. Pravda si v článku všímá spolupráce české hráčky se Slovenkou Danielou Hantuchovou ve veteránské soutěži ženských legend v australském Melbour...

Tato informační stránka o Daniela Slovenka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Slovenka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes