15
new stories - click to show

Karel Moravec

Related to

Výběrové řízení na provozního ředitele Poutního domu na Hoře Matky Boží v Králíkách

10.December » cirkev.cz
Společnost HMB Králíky, která na zdejší Hoře Matky Boží provozuje poutní dům, vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa provozního ředitele.

Strach a bezradnost. Epidemie deptá hlavně lidi bez zázemí, říká psychiatr

7.December » iDNES.cz
Rozvolnění nouzových opatření z konce minulého týdne přineslo do společnosti svěží vítr. Otevřené restaurace, zrušení zákazu vycházení, možnost setkávat se i ve větších kolektivech, to vše se pozitivně odráží na pohodě lidí. Ale ne všech.

Nervozita a agrese lidí stoupá. Psychiatr doporučuje „informační dietu“

2.December » iRegiony Impuls
S daleko větší podrážděností lidí než dříve se nyní setkávají při kontrolách karlovarští strážníci. Ti museli například nedávno v městské hromadné dopravě zasahovat u případu agresivní cestující. Napětí souvisí podle specialistů s koronakrizí.

Panaracer Gravel Blinduro 2020 - výsledky

20.September » MTBS.cz
Vítěz premiérového ročníku Gravel Blinduro Česká Kanada Tomáš Paprstka (GAPP System - Kolofix) si zopakoval triumf i ve třetím vydání povedené akce. Z deseti rychlostních zkoušek ve dvou dnech zvítězil devětkrát, jednu erzetu ovládl Jiří Fikejz (B...

Poutní areál nad Králíky bude mít hotel, památník řeholníků se stěhuje

17.August » iDNES.cz
Poutní areál s klášterem pod Králickým Sněžníkem v Dolní Hedči prochází velkou proměnou. Kvůli jeho přestavbě se po bezmála deseti letech stěhuje i Památník obětem internace.

Poutní areál nad Králíky se mění, bude mít hotel, památník řeholníků se stěhuje

17.August » iRegiony Impuls
Poutní areál s klášterem pod Králickým Sněžníkem v Dolní Hedči prochází velkou proměnou. Kvůli jeho přestavbě se po bezmála deseti letech stěhuje i Památník obětem internace.

Moderátorka Kloubková (43) překvapila velkým bříškem! Zadělali snad s tanečníkem na dítě?

30.July » Blesk.cz
Že by další moderátorka zpravodajství byla v jiném stavu? Tak to napadlo asi každého, kdo viděl fotku Kristiny Kloubkové (43), kterak má ruku kolegy ze Snídaně s Novou Pavla Svobody (50) na svém podezřele velkém břiše.

Proč s ní žádný muž nevydrží?

7.July » NašeHvězdy.cz
Má jasnou představu o své budoucnosti, ale žádný muž ji zatím nenaplnil. Moderátorka KRISTINA KLOUBKOVÁ (43) své partnery vždy zatlačila do kouta, čímž je tak vyděsila, že raději utekli. Mnohé překvapí, že pro moderátorku Kristinu Kloubkovou (43) ...

Pořád se jenom hádali

12.June » NašeHvězdy.cz
Jejich láska byla jako z románu, ale nakonec skončila kvůli neshodám. Moderátorka KRISTINA KLOUBKOVÁ (43) se s tanečníkem KARLEM MORAVCEM (43) poznala v Americe a byla to láska na první pohled. Strávili spolu krásných pět let, ale potom to v jejic...

Muži jsou pro ni celoživotním prokletím!

Po čtyřicítce konečně našla životní štěstí. Jenže to vždycky trvá jenom chvíli a pak následuje tvrdý pád. Kristina Kloubková (43) si údajně na letošek naplánovala svatbu, stěhování a také rozjezd vlastního byznysu. Problém je ale v tom, že jí všec...

S pokorou a po kolenou. Kaple Svatých schodů je výjimečné místo

8.April » ČRo Pardubice
Schody z mramoru v kapli Svatých schodů kláštera na Hoře Matky Boží u Králík mají dlouhou paměť. Jsou ohlazené miliony kolen poutníků, kteří kapli svěřují své modlitby a přání.
Martin Pouva - Český moderátor
Jan Vokál - Český římskokatolický biskup

Tato informační stránka o Karel Moravec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Moravec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes