15
new stories - click to show

Filipo Renčo

Related to

Jiří Dvořák: Velké jeviště mi pořád ještě nechybí

17.October » Novinky.cz
Před pěti lety vyměnil herec Jiří Dvořák (53) velké jeviště vinohradského divadla za komorní scénu pražské Violy a práci pro film, televizi a rozhlas a jeho doménou se stalo i načítání audioknih.

Žárlí manželka na jeho exmilenku?

8.July » NašeHvězdy.cz
Před deseti lety by nikdo neuvěřil, že se zpěvák Daniel Hůlka (52) a bývalá soutěžící ze SuperStar Šárka Vaňková (32) dokážou potkat v jedné místnosti. „Nikdy ji už nechci vidět,“ prohlašoval naštvaně Hůlka po rozchodu s Vaňkovou , když jí přišel ...

Exmilenci Daniel Hůlka a Šárka Vaňková: Po letech zase spolu!

20.June » Blesk.cz
Před deseti lety by nikdo neuvěřil, že se Daniel Hůlka (52) a Šárka Vaňková (32) dokážou potkat v jedné místnosti! Po drsném rozchodu jsou staré rány zahojeny a z obou jsou opět milenci! Tedy alespoň na jevišti! A mají z toho radost!

Exmilenci Daniel Hůlka a Šárka Vaňková: Opět se dají dohromady!

20.June » Aha!
Před deseti lety by nikdo neuvěřil, že se Daniel Hůlka (52) a Šárka Vaňková (32) dokážou potkat v jedné místnosti! Po drsném rozchodu jsou staré rány zahojeny a z obou jsou opět milenci! Tedy alespoň na jevišti! A mají z toho radost!

Zemřel scénický a kostýmní výtvarník Jan Růľička

4.June » Divadlo.cz
Ve věku 74 let zemřel v sobotu kostýmní a scénický výtvarník Jan Růžička. Podílel se na řadě divadelních inscenací, českých, zahraničních či koprodukčních

Zemřel Jan Růžička

(29. 4. 1946 Brno - 30. 5. 2020) Scénický a kostýmní výtvarník, režisér, příležitostný textař a scenárista.

Manželka Filipa Renče Maruška: První kšeft po mateřské!

1.February » Aha!
Dcera Filipa Renče (54) oslavila dva roky, a tak je nejvyšší čas, aby se její maminka Marie (32) vrátila do práce. Herečka a maminka malé Sofie má první kšeft po mateřské.

Je lepší než mladší kolegyně? Takhle se Leona Machálková pustila do známé vánoční písně Ewy Farne

15.December » Super.cz
Není snad nikdo, kdo by neznal slavnou píseň Vánoce na míru od zpěvačky Ewy Farne (26) , která na nás v adventním čase útočí na každé rádiové stanici a na svém kontě má na youtube téměř 20 miliónů přehrání.

Další takový koncert bude třeba až za 15 let, zvou Benjaming’s Clan

2.November » Trutnovinky
Podobný koncept hudebního dárku pro své fanoušky zvolili Benjaming’s Clan už loni, kdy jim na pódiu dělaly garde skupiny Gimme Shelter a Pipes and Pints. Tehdy za nimi dorazilo asi 450 posluchačů, kteří se i mimo jiné stali svědky křtu nového vide...

Renčova žena se ztrácí před očima! Může za to manžel

10.October » Blesk.cz
Vždy byla štíhlá jako proutek, ale dva roky od svatby s režisérem Filipem Renčem (54) je herečka Marie (32) skoro průsvitná! Sama by si přála pár kilo přibrat, ale téměř dvouletá dcera Sofie jí dává zabrat.

Pamatujete si stříbrnou SuperStar Šárku Vaňkovou, která randila s Renčem i Hůlkou? Je z ní neuvěřitelná kočka!

4.March » Super.cz
Chodila se Sámerem Issou (33) , Danem Hůlkou (50) a Filipem Renčem (53) . Ve finále první řady SuperStar ji porazila Aneta Langerová (32) . Šárka Vaňková (31) před lety opustila svět šoubyznysu a odstěhovala se na Slovensko, kde pracuje jako vizáž...

Tato informační stránka o Filipo Renčo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filipo Renčo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes