15
new stories - click to show

Dominika Morávková

Related to

Novinka pod lupou: Čas nádejí (RTVS)

17.January » SerialZone.cz
Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály, a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až...

Kapela S hudbou vesmírnou vydává singl Svetlo. Doprovází ho netradiční klip

6.November » Seznam Médium
Trio S hudbou vesmírnou má za sebou velmi perné období. Kapelu opustila zpěvačka Dominika Morávková, kterou velmi úspěšně nahradila Sára Polyáková. Všichni tři pak absolvovali nespočet koncertů na Slovensku i v Čechách.

Láska za zdmi Terezína. Česká kina uvedou drama italského režiséra

10.October » Kinobox.cz
Italsko-český debut režiséra Gabriela Guidiho Terezín: Láska za zdí vstoupí do českých kin ve čtvrtek 2. listopadu. Autor se volně inspiroval dramatickými událostmi z tamního židovského ghetta a v jeho kulisách rozehrává příběh lásky, vysvobozující …

Slovenské trio S Hudbou Vesmírnou speciálním hostem Zámeckých burčákových slavností v Ptení

6.September » Kultura21.cz
Zámecké burčákové slavnosti v Ptení na Prostějovsku nabídnou od 8. do 10. září nejen „nekonečné“ množství vinného moku, ale především spoustu zábavy a skvělé muziky. Speciálním hostem akce bude slovenské uskupení S Hudbou Vesmírnou.

Slovenské trio S hudbou vesmírnou

27.July » PLAY.cz
Více se zaměřit na české publikum, to je záměr slovenského popového tria S hudbou vesmírnou. Doma má spoustu příznivců, jeho videoklipy mají rekordní sledovanosti. Písním nechybí melodičnost, drajv ani vtip. Trio S hudbou vesmírnou se dalo dohromady…

Slovenské trio S hudbou vesmírnou má své zastoupení v ČR

20.July » Seznam Médium
S hudbou vesmírnou jsem začal intenzívně poslouchat vloni na jaře během hospitalizace. Jejich výhradně pozitivně laděné texty a pohodový sound ze mě za ten rok udělali jejich nejvěrnějšího fandu.

David Švehlík o proměně v Krakonoše: K Františku Peterkovi vzhlížím s obdivem, ale můj pán hor je výrazně jiný

25.December » Lifee.cz
Krakonoš je nejen mýtická postava z našich hor, ale také role, kterou si zkusily legendy jako Jiří Sovák, Jiří Schmitzer nebo František Peterka. Nyní navlékl obří vous David Švehlík. Jak se mu hrál Krakonoš?

Táňa Pauhoufová má IQ 160, tři děti a v zádech kriminálku

16.August » Kinobox.cz
Slovenská televizní stanice Markíza si na podzim připravila premiéru nového komediálního kriminálního seriálu Výnimočná Nikol s Táťou Pauhofovou v hlavní roli.

KINO: Stínohra

28.May » Informuji.cz
Hlavním hrdinou příběhu je Jan Kavka (Milan Ondrík). Čtyřicetiletý... | Olomouc - (2022-06-06 20:00:00 - 2022-06-06 00:00:00)

Být po čtyřicítce šťastný dá práci. Na Voyo rovnou z kin míří vztahová komedie V létě ti řeknu, jak se mám.

27.May » Tojesenzace.cz
Na Voyo rovnou z kin vstupuje romantická komedie V létě ti řeknu, jak se mám o partě čtyřicátníků, kteří se za každou

Tato informační stránka o Dominika Morávková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominika Morávková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes