15
new stories - click to show

Lukáš Fišárek

Related to

TV Nova spojila sekce kreativy a marketingu

27.October » Parabola.cz
TV Nova oznamuje, že v průběhu října sloučila sekce kreativy a marketingu do jedné pod vedením marketingového ředitele Jakuba Strýčka. Kreativní ředitel Alan Záruba se po téměř deseti letech na Nově rozhodl pro novou výzvu a k poslednímu říjnu tel...

Nova sloučila kreativu a marketing, Alan Záruba odchází

27.October » MediaGuru
TV Nova sloučila sekce kreativy a marketingu do jedné pod vedením marketingového ředitele Jakuba Strýčka. Kreativní ředitel Alan Záruba po téměř deseti letech z Novy odchází.

Alan Záruba po skoro deseti letech opouští televizi Nova

27.October » Lupa.cz
Kreativní ředitel televize Nova Alan Záruba se po téměř deseti letech rozhodl pro novou výzvu a k poslednímu říjnu televizi opouští. Z těchto důvodů tak dojde k řadě změn.

Nejlepší české filmové plakáty za rok 2018

28.March » Design Portál
Českého lva za nejlepší filmový plakát získal snímek Toman. Jeho autory jsou Tomáš Zilvar, Lukáš Francl, Barbara Trojanová a Maxmilian Denkr. Akademici vybírali z celkem 69 celovečerních hraných, animovaných a dokumentárních filmů uvedených do dis...

Tato informační stránka o Lukáš Fišárek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Fišárek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes