Tracy Morgan

Related to

S lupou do historie: 30 Rock

17.June » SerialZone.cz
Pojďte se spolu s námi vrátit do dob minulých. Vydáváme se do seriálového nebe a oprašujeme legendy, na které se nyní díváme svěžíma očima! Jak by piloty úspěšných televizních legend obstály...

Jak by vypadaly známé seriály v době koronaviru? Upíři by neměli koho lovit, Přátelé by si pomáhali

7.April » RadioWave
Americký magazín Vulture před několika dny publikoval článek, ve kterém scenáristé úspěšných seriálů shrnují, jak by vypadala koronavirová epizoda seriálů, jako je Veep, 30 Rock nebo Brooklyn Nine-Nine. V novém díle popkulturního pořadu Kompot jsm...

Známý herec si koupil kdysi nejrychlejší auto světa. Naboural ho za 30 minut

9.September » Autoweb.cz
Jaký pocit asi musí být, jít do dealerství a odvézt si skvělé Bugatti Veyron? A jaký pocit to asi musí být to krásné auto za pár desítek minut nabourat? To totální naštvání a frustrace.

Elegance a vkus: To nejlepší z červeného koberce sportovních cen ESPY Awards 2019

11.July » Žena-in.cz
V Los Angeles v Kalifornii se dnes konalo předávání sportovních cen ESPY Awards 2019. Moderátorem 27. ročníku byl komik Tracy Morgan. K této slavnostní události oblékly dámy krásné róby. Pojďme se společně podívat na ty nejlepší.

15 minut vlastnictví Bugatti může komika přijít až na 5,7 milionu Kč

10.June » Autoforum.cz
Žehráte nad tím, že vás provoz auta stojí desetitisíce nebo statisíce ročně? Ve světě Bugatti jsou takové peníze drobnými na benzin, už 15 minut vlastnictví může při troše smůly stát miliony. (Petr Miler)

Slavný komik si koupil nové Bugatti, 15 minut po převzetí už s ním naboural

5.June » Autoforum.cz
Hovořme o velmi emotivním dnu, při kterém si nejprve převezmete auto za desítky milionů a o chvíli později už voláte policii kvůli nehodě. Právě takový se přihodil Tracymu Morganovi. (Mirek Mazal)

Ty nejvíc sexy filmy, na které se můžete těšit v roce 2019

25.January » Marie Claire
Když porno už je příliš a vy už jste všechny severské filmy, které vysílají na Netflixu, viděla přibližně milionkrát, hodí se vám malá inspirace na nejnovější snímky. A tím myslíme ten druh filmů, v nichž účinkují herci z divadel a vyžadují, abyst...
Mariah Carey - Americká zpěvačka
Tom Cruise - Herec
Taylor Swift - Americká country-popová zpěvačka
Stephen King - Americký spisovatel hororů
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Tracy Morgan zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tracy Morgan" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes