Petr Svěrák Moskva

Vztahuje se k

Prioru se vrátí atraktivní podoba. Zaplní ho obchody, hotel a sauny

11.března » iRegiony Impuls
Obchodní dům Prior ve Zlíně se promění zvenku i zevnitř. Jedna z dominant Zlína a cenný doklad baťovské architektury se vrátí z velké části do původní podoby a kromě obchodů v něm budou kanceláře, hotel, wellness i sauny.

Prioru se vrátí atraktivní podoba. Zaplní ho obchody, hotel a sauny

11.března » iDNES.cz
Obchodní dům Prior ve Zlíně se promění zvenku i zevnitř. Jedna z dominant Zlína a cenný doklad baťovské architektury se vrátí z velké části do původní podoby a kromě obchodů v něm budou kanceláře, hotel, wellness i sauny. Další články k tématu: Ob...

Obchodní dům Prior ve Zlíně získá za stamiliony původní baťovský vzhled

31.července » Bydlení iDNES.cz
Obchodní dům Prior, jedna z dominant baťovského Zlína a objekt starý přes osmdesát let, projde v příštím roce velkou rekonstrukcí za stamiliony korun. Vrátí ho do původní a historicky ceněné podoby. V horních patrech vznikne hotel s restaurací. Da...

Obchodní dům Prior ve Zlíně získá za stamiliony původní baťovský vzhled

31.července » iRegiony Impuls
Obchodní dům Prior, jedna z dominant baťovského Zlína a objekt starý přes osmdesát let, projde v příštím roce velkou rekonstrukcí za stamiliony korun. Vrátí ho do původní a historicky ceněné podoby. V horních patrech vznikne hotel s restaurací.

Tato informační stránka o Petr Svěrák Moskva zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Svěrák Moskva" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes