15
new stories - click to show

Vojtěch Mynář

Related to

MČR dorostu: Po roce opět Tomáš Martinko a Zdena Blašková

31.March » pinces.cz
Posledním březnovým dnem vyvrcholil v Havířově šampionát dorostu. Po roce opět nejcennější singlové tituly obhájili ostravský Tomáš MARTINKO a doberská Zdena BLAŠKOVÁ. Martinka na stupně vítězů doprovodili hned dva jeho oddíloví spoluhráči, Franti...

Kdo ovládne domácí juniorský šampionát v Havířově?

17.March » pinces.cz
V Hluku a ve Valticích se uzavřel seriál bodovacích turnajů mládeže a hned dva týdny poté už je na programu domácí juniorský šampionát. Ten se stejně jako v loňském roce uskuteční v Havířově a titul zde bude obhajovat ostravský Tomáš MARTINKO.

BTM: Ve Valticích se radovala Adéla Sazimová a Tomáš Kment

17.March » pinces.cz
Seriál bodovacích turnajů mládeže v Hluku a ve Valticích začal tradičně soutěžemi dorostu a mladšího žactva. Singlový titul v kategorii juniorů získal liberecký Michal BLINKA, který do turnaje vstupoval jako první nasazený. Ve dvouhře juniorek usp...

O víkendu pokračuje seriál BTM a uskuteční se i kvalifikační turnaj na MČR juniorů do 21 let

30.January » pinces.cz
O víkendu pokračuje seriál bodovacích turnajů mládeže, a to v Jaroměři a v Hostinném. V neděli poté proběhne i kvalifikační turnaj na MČR juniorů a juniorek do 21 let v Havlíčkově Brodě.

Tato informační stránka o Vojtěch Mynář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Mynář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes