15
new stories - click to show

Martino Nejedlý

Related to

Komentář: Mráz přichází z Hradu

3.December » Seznam Zprávy
Za největší strategickou chybu konzervativní a liberální opozice lze považovat nesmiřitelný přístup jak k premiéru Babišovi, tak k Zemanovu Hradu. Nedokáže rozlišovat, kdo z nich představuje větší hrozbu pro demokracii.

Opozice chce řešit cestu prezidentova poradce Nejedlého do Moskvy

1.December » iDNES.cz
Poslancům v úterý začíná řádná prosincová schůze, jejímž vrcholem bude konečné hlasování o vládním návrhu státního rozpočtu na příští rok. Sněmovna má na úvod schvalovat zákony vrácené Senátem. Opozice bude usilovat o to, aby se poslanci zabývali ...

S Nejedlým má do Moskvy letět i Mynář a jedna žena

25.November » Seznam Zprávy
Do Moskvy má podle Deníku N s poradcem prezidenta Martinem Nejedlým letět i hradní kancléř Vratislav Mynář a jedna žena. Cestu soukromým letadlem má hradit Kancelář prezidenta republiky.

Slovenská policie stíhá státní tajemnici. Chránila miliardy Nejedlého přítele

2.November » Aktuálně.cz
Sponzor Hradu Milan Fiľo dostal metál od Zemana. Na Slovensku policie obvinila státní tajemnici za to, že Fiľovi tlakem na soudce chránila miliardy.

Nejdražší dům v Česku je na prodej za půl miliardy. Ruská majitelka je v exekuci

29.July » CNN Prima NEWS
Nejdražší vila v Česku v pražské Bubenči je od března na prodej. Nyní vyšlo na povrch, že její majitelka Julia Romaněnková, respektive její společnost IZBA, s.r.o., je od června v exekuci. Dluží bezmála tři miliony korun, zjistila MF Dnes.

Pokud chce Vondráček koordinovat zahraniční politiku, ať usměrní Zemana

10.June » Forum24
Předseda sněmovny Radek Vondráček projevil velkou starost, jestli je naše zahraniční politika dostatečně důkladně zanalyzovaná a jestli si náhodou politici ve skutečnosti nevyřazují účty s čínskou ambasádou. To si poněkud naběhl. Vondráček si na T...

Nejznámější hříšníci, kteří porušili karanténu

25.May » Seznam Zprávy
Zabijačka v režii hradního kancléře Vratislava Mynáře nebo návštěva restaurace Martinem Nejedlým po jeho návratu z Číny jsou nejkřiklavějším porušeními karantény v Česku. Své koronavirové hříšníky mají ale i další evropské státy.

Letenku pro Mynáře do Číny obstarali Tvrdíkovi kšeftaři. A pak se čile obchodovalo

27.April » Svobodné fórum
Jak zjistili v Aktuálně.cz a Respektu, únorovou a předem utajovanou cestu Mynáře a Nejedlého do Číny platila prý česko-čínská komora Jaroslava Tvrdíka. Letenka nebyla levná a nikdo není ochoten ukázat faktury, kdo byl konečný plátce. Po cestě násl...

Mynářova letenka do Číny stála 150 tisíc. Kupovala ji Tvrdíkova česko čínská komora

27.April » Aktuálně.cz
Hrad tvrdí, že Mynářovu letenku za 150 tisíc lobbistovi za vztahy s Čínou následně proplatil. Fakturu, která by to dokázala, ale Mynář ukázat odmítá.

Z Faltýnka se stává klasický výběrčí, prozradil Pelta nechtěně policii

21.April » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy nahlédly do obžaloby sportovních bossů Miroslava Pelty a Miroslava Jansty. Žalobce v ní rozkrývá, jak se při rozdělování sportovních dotací angažují politické špičky.

Číňané s Tvrdíkem a Nejedlým v tichosti přepsali český mediální trh

18.April » Forum24
Krizi okolo koronaviru využila čínská investiční skupina reprezentovaná v Česku Jaroslavem Tvrdíkem spolu s poradcem prezidenta Martinem Nejedlým k nenápadnému, leč zásadnímu posílení svého vlivu na českém mediálním trhu. Dá se očekávat tvrdý tlak...

Ondřej Neumann: Číňané s Tvrdíkem a Nejedlým v tichosti přepsali český mediální trh

17.April » HlidaciPes.org
IN MEDIAS RES. Krizi okolo koronaviru využila čínská investiční skupina reprezentovaná v Česku Jaroslavem Tvrdíkem spolu s poradcem prezidenta Martinem Nejedlým k nenápadnému, leč zásadnímu, posílení svého vlivu na českém mediálním trhu. Dá se oče...
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Martino Nejedlý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martino Nejedlý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes