15
new stories - click to show

John Neumeier

Related to

Týden s tancem

15.June » Opera PLUS
Jiří Bubeníček v milánské La Scale, nová internetová televize souboru Nederland Dans Theater nebo třeba představení programu 9. ročníku festivalu KoresponDance k přečtení v dnešním týdeníku. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Spící krasavice znovu v ND Praha – symbol probuzení či dřímoty?

Čajkovského po hudební stránce nejvíce vyzdvihovaný balet z roku 1890 má své pevné místo v repertoáru baletního souboru Národního divadla v Praze již 97 let, to už je slušná tradice!

Zemřela tanečnice a baletní mistryně Colleen Scott

Soubor POCKETART choreografky Johany Pockové představil na on-line platformě Vimeo taneční film Folds of Touch (Záhyby doteku) navazující na představení Plné sklady citů.

Zemřela Colleen Scott

(6. 9. 1945 Durban, Jihoafrická republika – 9. 5. 2021 Mnichov, Německo) Významná německá tanečnice, baletní mistryně a pedagožka, manželka českého tanečníka a bývalého ředitele Bavorského státního baletu v Mnichově Ivana Lišky.

Týden s tancem

19.January » Opera PLUS
Prestižní Prix de Lausanne, Wayne McGregor i Adam Zvonař jako Albert, to vše v dnešním týdnu s tancem. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Týden s tancem

10.November » Opera PLUS
Z tanečního zpravodajství: Výdejní okénko kultury, nové tréninky se 420PEOPLE, přenos z londýnské Královské opery, kulatiny Ivana Lišky a NDT i dokumentární seriál o tanci na Netflixu. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Ivan Liška – Jako tažný pták

8.November » Taneční aktuality
Dnes, 8. listopadu, oslaví 70. narozeniny Ivan Liška, pražský rodák, českoněmecký tanečník, choreograf, pedagog a ředitel baletu.

Nestihli jste Mezinárodní den tance? Užijte si ho online, od Laterny Magiky po Kyliána

Do bohaté taneční nabídky online záznamů přispívá od května také Hamburg Ballet s díly svého uměleckého šéfa Johna Neumeiera.

Prezidementi se zabydlují na Jatkách78

Do bohaté taneční nabídky online záznamů přispívá od května také Hamburg Ballet s díly svého uměleckého šéfa Johna Neumeiera.

Beethoven – Projekt aneb Taneční hold geniálnímu skladateli

Do bohaté taneční nabídky online záznamů přispívá od května také Hamburg Ballet s díly svého uměleckého šéfa Johna Neumeiera.

Týden s tancem

12.May » Opera PLUS
Týden s tancem je tu opět s tipy na přenosy a online streamy: Pražský komorní balet, La Putyka i divadlo Ponec a výběr událostí ze zahraničních scén. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Neumeierova Iluze Labutího jezera

11.May » Opera PLUS
Mezi soubory sdílející po internetu svá představení se během dubna zařadil i Hamburský balet Johna Neumeiera. Své přenosy začal filmovou verzí baletu Dáma s kaméliemi s Marcií Haydée a Ivanem Liškou, pokračoval například Matoušovými pašijemi nebo ...

Tato informační stránka o John Neumeier zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "John Neumeier" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes