Kenrick Nick

Vztahuje se k

Poptávka po kubánských doutnících je díky Číně na rekordu

3.března » Web4Trader
Prodej kubánských doutníků loni vzrostl o 12 procent a svému monopolnímu výrobci Habanos S.A. vynesl rekordních 500 milionů dolarů (10,3 miliardy Kč).

Kubánci mohou posílat SMS do USA. S průměrným platem 650 Kč za měsíc si to ale nemohou dovolit.

9.prosince » Web4Trader
Kubánci mohou od pátku posílat krátké textové zprávy (SMS) do Spojených států ze svých mobilních telefonů. Informovala o tom agentura EFE. Kubánská státní telekomunikační společnost (Etecsa) dosud posílání textovek z telefonů do USA neumožňovala, ...

Donald Trump to schytal od kubánské vlády za "nepřátelskou rétoriku"

17.června » Web4Trader
Kubánská vláda odsoudila nová opatření amerického prezidenta Donalda Trumpa, která mají posílit blokádu ostrova, a označila je za překážku v americko-kubánských vztazích.

Krizí zmítaná Venezuela negativně ovlivňuje ekonomiku Kuby

30.dubna » Web4Trader
Kuba po dvou letech rozpočtových škrtů plánuje i v příštím roce další omezování výdajů. Hlavním důvodem je prohloubení krize ve Venezuele, jejím socialistickém spojenci.

Carnival zahájí plavby na Kubu v druhé polovině roku

14.února » Web4Trader
Lodní společnost Carnival (NYSE:CCL) oznámila, že od června 2017 může provozovat plavby na Kubu pod značkou Carnival Cruise Line.

Podnikatelská říše kubánské armády prudce roste od zmírnění napětí mezi USA a Kubou

22.října » Web4Trader
V době vrcholu postsovětské ekonomické krize muž s obskurním titulem městského historika začal blok za blokem přetvářet rozpadající se historické centrum Havany - leštil kamenné fasády, měnil zlomené vitráže a opravoval výtluky ulic.

Hotelový řetězec Starwood bude provozovat tři hotely na Kubě, jako první z USA od revoluce

20.března » Web4Trader
Americký hotelový řetězec Starwood Hotels & Resorts Worldwide (HOT) se stal první hotelovou společností z USA, která podepsala dohodu na Kubě od tamní revoluce z roku 1959. Podle dohody podepsané v sobotu firma opraví a bude provozovat tři kubánsk...

Tato informační stránka o Kenrick Nick zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kenrick Nick" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes