Melinda Noáková

Vztahuje se k

Pamatujete si na tuhle exotickou krásku? V SuperStar se pustila do Gotta a teď oslňuje sexy tělíčkem v plavkách

25.srpna » Super.cz
Melinda Noáková (19) poprvé okouzlila český národ před dvěma lety v pěvecké talentové soutěži SuperStar. Už tehdy zaujala nejen díky silnému zvučnému hlasu, ale i nápadné exotické kráse.

Exotická zpěvačka, která zkritizovala Gotta, ukázala sexy tělo!

24.srpna » Blesk.cz
Melinda Noáková (19) se poprvé objevila před dvěma lety v pěvecké talentové soutěži SuperStar. Už tehdy zaujala nejen díky silnému zvučnému hlasu, ale i exotické kráse. Horkokrevná černovláska s neobvyklým jménem se probojovala až do semifinále, f...

Pamatujete na božskou Melindu ze SuperStar? Za rok ještě víc zkrásněla a zpívá jako o život!

15.června » Prásk!
Melinda Noáková (18) – na pohled exotická dívka s neobvyklým jménem zaujala loni porotu SuperStar, když vybírala ty nejlepší z nejlepších. Do finále se sice nedostala, ale vědět o sobě dává dál. Mladá dívka je ještě krásnější, než si ji samotný Ha...

TAKÉ PRORAZILA! V AquaBabes zpívá úspěšná kráska ze SuperStar. Podívejte se na klip

26.dubna » Prásk!
V SuperStar sice na nejvyšší příčky nedosáhla, ale byla tak výrazná, že si ji každý ze soutěže pamatuje. Zpívala krásně, skvěle vypadala a není divu, že ji kluci leželi u nohou. Nyní se účastní projektu AquaBabes. Poznali jste Melindu Noákovou?

Tato informační stránka o Melinda Noáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Melinda Noáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes