15
new stories - click to show

Dalibor Slepčík

Related to

V patnácti letech se dostal až do finále SuperStar. Podívejte se, jak po šesti letech válel v Talentu se svou ségrou

27.November » Super.cz
Dalibor Slepčík se už jako patnáctiletý kluk zúčastnil hudební soutěže. Před šesti lety se dostal do finále SuperStar. Zářila i jeho starší sestra Sabina. Oba teď zkusili štěstí také v páteční show Česko Slovensko má talent.

Tomuhle kolouškovi padla Jasmina Alagič k nohám. Co na to řekne její manžel Rytmus?

27.November » Prima Ženy
Podívejte se na extra ukázku z talentové show, v níž fešný mladík zpívá zamilovaný ploužák moderátorce Jasmině Alagič. Ta mu nakonec doslova padne k nohám.

Dalibor Slepčík se sestrou Sabinou přesedlali ze SuperStar do Talentu: Jak se změnili

26.November » eXtra.cz
Sourozenecká dvojice, která se účastnila čtvrtého ročníku SuperStar, se zjevila v Talentu. Dalibor Slepčík (21) měl na svých tehdejších patnáct let velmi dobrý hlas a všichni mu po soutěži věštili zářnou budoucnost. Video, jak to se Sabinou Slepčíko…

Zpívající futsalista. Mladík ze SuperStar to dotáhl až do reprezentace

3.August » Deník.cz
Před pěti lety uchvátil celé Česko a Slovensko v reality show SuperStar. Jenže Dalibor Slepčík nemá talent jen na zpěv. Dvacetiletý mladík to umí i s míčem u nohy, dokonce to dotáhl až do futsalové reprezentace. „Nemůžu říct, co mě baví víc. Miluju …

Pamatujete slaďouše Dalibora Slepčíka ze SuperStar? Dnes je z něj kus chlapa!

22.April » Blesk.cz
Kdo si vzpomíná na čtvrtý ročník Česko Slovenské SuperStar, pravděpodobně mu v paměti utkvěl i roztomilý klučina jménem Dalibor Slepčík (20). Tedy, klučina už to není, za těch pět let pořádně zmužněl, z jeho roztomilého kukuče ale slečny šílí i nadá…

Ve dvaceti slaví teprve 5. narozeniny: Kam se ztratil talentovaný Dalibor Slepčík ze SuperStar?

29.February » eXtra.cz
Před pěti lety uchvátil Česko a Slovensko, v tehdy vysílané řadě SuperStar to Dalibor Slepčík (20) dotáhl na bramborovou medaili. Kam zmizel a jak se mu nyní daří? A kam se vytratily statisíce, které díky někdejší popularitě vydělal?

Zlatý slavík Karel Gott přijel zpívat do Ústí i nachlazený. Oslavil tu sedmdesát

2.October » Kultura Deník.cz
Zpráva o úmrtí Karla Gotta se rozšířila po Ústecku už brzy ráno. Lidé, kteří měli možnost se s ním setkat, vzpomínají nejen na jeho nádherný hlas a pracovní výkonnost, ale především lidskost.

Tato informační stránka o Dalibor Slepčík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Slepčík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes