15
new stories - click to show

Michal Dočolomanský

Related to

Na ženy působil jako med na vosy a urputně se snažil popřít sám sebe. Realita ho ale nakonec přemohla. Tajnosti slavných

30.December » KrajskeListy.cz
AUDIO / VIDEO Super figura, přitažlivá tvář, mimořádný talent… Na ženy působil jako magnet, přesto zůstal dvacet let vzorným manželem a milujícím otcem. Pak se v něm ale nečekaně cosi zlomilo. Došel totiž k šokujícímu zjištění.

Slovenská Twiggy v minisukni. Talentovaná zpěvačka (✝32) podlehla rakovině

3.December » Super.cz
Skvěle rozjetou kariéru zpěvačky Evy Kostolányiové (✝32), která nahrála několik duetů s Michalem Dočolomanským (✝66), přervala zákeřná nemoc.

Tajemství hradu v Karpatech: Místní lidé štáb nesnášeli a komplikovali natáčení

19.November » Kafe.cz
Když se řekne Jules Verne, vzpomenou si lidé na nezapomenutelné filmové adaptace Karla Zemana. Verneův román Tajemný hrad v Karpatech však po několik let lákal scénáristu Jiřího Brdečku a režiséra Oldřicha Lipského. V roce 1981 se rozhodli - natoč...

Květa Fialová působila jako éterická víla, ale byla to generálka, říká o ní herec a kamarád Kubáník

27.September » Český rozhlas Plus
„Vzpomínám na ní s vděčností, láskou i lítostí,“ přiznává herec Josef Kubáník, který byl důvěrný kamarád herečky Květy Fialové. Zemřela před třemi lety.

Skvostný herec Michal Dočolomanský byl idolem žen. On sám dával přednost mužům

26.August » eXtra.cz
Michal Dočolomanský (†66) patřil ve své době k nejobsazovanějším slovenským hercům. I když zemřel předčasně před dvanácti lety, s jeho životem jsou dodnes spojovány dvě vášně, které mu zkomplikovaly život - kouření a láska k mužům.

Poté, co se Michal Dočolomanský zamiloval do muže, hrozilo mu ukončení kariéry!

29.July » NašeHvězdy.cz
Idol mnoha žen a sympaťák na pohled, to byl Michal Dočolomanský (†66). Skrýval v sobě ale velké tajemství, které nakonec vyšlo na povrch: v lásce byli jeho prioritou muži! To, že Michal Dočolomanský (†66) skrýval svoji sexuální orientaci, nebylo j...

Katka: Dcera odjela kvůli lásce, bojím se, že jsem ji na letišti viděla naposled

27.June » Kafe.cz
Moje dcera Irena patří k mladým bojovníkům za lepší svět. Nic proti tomu, naopak. Jen si myslím, že by ten lepší svět mohla budovat doma.

Adéla ještě nevečeřela: Hrušínský dostal náklaďák plný piva, Kodet odešel s nepořízenou

4.June » Lifee.cz
Někdo má štěstí, jiný ne. V duchu rčení každý chvilku tahá pilku se Rudolf Hrušínský, alias komisař Ledvina, mohl radovat z velké zásoby piva a tučného honoráře. Na druhou stranu Jiří Kodet pěkně ostrouhal. A jak do toho všeho zapadá Robert Redford?

Šárka: Tchyně svému synovi podstrkuje jiné ženy. Mě nenávidí a chce odstranit

2.June » Kafe.cz
Stačilo jedno upozornění, aby tchyně hodila zpátečku, a stal se ze mě její nepřítel. Urazila se a pomlouvá mě na každém kroku.

Globální filmový festival We Are One ukáže světu masožravou Adélu

29.May » iDNES.cz
Pod názvem We Are One: A Global Film Festival startuje v pátek na YouTube celosvětová online přehlídka, na jejímž programu se podíleli pořadatelé tradičních filmových setkání od Cannes po Karlovy Vary. Představí i českou masožravou Adélu.

Film Tajemství hradu v Karpatech: Štáb bojoval o holý život, Dočolomanský musel projít testem na humor

14.May » Lifee.cz
Film Tajemství hradu v Karpatech se sice řadí mezi sci-fi komedie, ale hercům během natáčení do smíchu určitě nebylo. Starousedlíci je totiž považovali za podvodníky. Ani režisér Lipský neměl klidné spaní, neustále si lámal hlavu s tím, koho by mě...

Trable při natáčení Tajemství hradu v Karpatech: Štáb musel snášet útoky kamením

12.April » Kafe.cz
Film Tajemství hradu v Karpatech baví diváky už téměř čtyřicet let, natáčel se v roce 1981. Provázelo ho ale nepochopení a přísné konkurzy.
Olga Schoberová - Česká herečka
Ladislav Chudík - Slovenský herec
Ladislav Županič - Český herec
Jiří Kodet - Český herec

Tato informační stránka o Michal Dočolomanský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Dočolomanský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes