Radek Nop

Vztahuje se k

Trump je zrcadlo naší věrolomnosti a pokrytectví

15.února » blog.idnes.cz
Desítky let bez uzardění neplníme své spojenecké závazky. Není divu, že je pan prezident Trump mírně popuzen. Mezitím někde v rajských zahradách a libosadech bují nádory, některé zhoubné, jiné nezhoubné, občas i životadárné.

Ženy ho ženou životem – 6. epizoda

14.února » blog.idnes.cz
V páté epizodě vstoupila do děje Marie Bergerová, redakční sekretářka týdeníku Brána, co projevila velkou starost o „svého šéfa“ Radka Nopa. Ukázalo se také, že Marie dobře zná Andy Baronovou a Nopa před ní všemožně varovala.

Ženy ho ženou životem – 5. epizoda

13.února » blog.idnes.cz
Ve čtvrté epizodě přemítala Marta Knížková, jak zabránit vztahu Radka Nopa a Anděly Baronové a jak mít je nadále oba pro sebe. Potom se s Andělou chytila do křížku, zatímco Nop pracoval, opíjel se a dumal v redakci o své situaci.

Ženy ho ženou životem – 4. epizoda

13.února » blog.idnes.cz
Ve třetí epizodě Andy Baronová navštívila Radka Nopa v redakci Brány a překvapivě se tam setkala se Sylvou Kocourovou, kterou znala z bývalé redakce. Když Andy odešla, Kocourová a Nop se o ní opět přeli a Nop pak četl její úvahu.

Ženy ho ženou životem – 2. epizoda

10.února » blog.idnes.cz
V první epizodě se v ateliéru bohaté malířky Marty Knížkové, co je také jeho občasnou přítelkyní a matkou jejich dcery, seznámil novinář Radoslav Nop s krásnou vyzývavou modelkou Andělou Baronovou a spatřil v ní anděla inspirace.

Váhala jako osel mezi kupkami sena (povídka)

5.února » blog.idnes.cz
Anita Domanská slíbila svému příteli a jeho rodičům, že je vyveze autem na výlet po okolí. Byl tu ale problém. Vlastnila totiž jen staršího Favorita a ten nebyl na chlubení a na vyjížďku s rodiči svého nastávajícího vůbec ne.

Vyříkat si to chlapsky, na férovku (povídka)

5.února » blog.idnes.cz
Pavel Savel zamířil za šéfredaktorem Radoslavem Nopem s jasným cílem promluvit s ním coby zástupce zbytku redakce o jeho chování v poslední době, tedy hlavně o jeho pití, které ovlivňuje Nopovo jednání pomalu neúnosně.

Blbý ráno

30.června » blog.idnes.cz
Ráno, kdy se nechci vidět, nechci s nikým mluvit, raději nechci vůbec nic... tak se aspoň namaluju :).

V obraze byla, jen se ostýchala (povídka)

28.června » blog.idnes.cz
Radek Nop sice přikývl své dceři, že jí může dát pět tisíc, aniž by to pocítil, ale v šuplíku mu teď zůstaly už jen tři stovky a ve skříni v láhvi čtyři deci kořalky. Nezbývalo, než zavolat ekonomce redakce Dobromile Martinů.

Jedna je nebezpečná, druhá rozumná (povídka)

27.června » blog.idnes.cz
Malířku Martu Knížkovou dost vykolejila scéna, co sama ztropila v kanceláři otce své dcery Radka Nopa. Při odchodu mu sice vyhrožovala, že toho bude ještě litovat, nyní litovala ale ona, že se před ním tak ztrapnila.

Asi se do ní zamilovala – Hallelujah (povídka)

27.června » blog.idnes.cz
Z návštěvy u Radka Nopa byla Anděla Baronová čím dál nervóznější a stokrát si už řekla, zda dělá dobře, že k němu chce jít. Navíc se ještě nezbavila pachuti z rozhovoru s malířkou Martou Knížkovou o svém vztahu k Radkovi.

Za slib výletu otočila na pětníku (povídka)

26.června » blog.idnes.cz
Světlana Mourková nemohla spolknout, co jí Radek Nop provedl na redakční poradě, ač se upřímně snažila. Jakým právem se mnou tak jedná?“ ptala se v duchu. Zaútočila na svého šéfa, sotva vstoupila do jeho kanceláře.

Tato informační stránka o Radek Nop zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Nop" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes