Star Nord

Vztahuje se k

Muž si spletl bójku s dítětem, skočil do Vltavy a málem se utopil

31.května » iDNES.cz
Pražští strážníci vyjeli na pomoc muži, který si spletl bójku s topícím se dítětem. Skočil proto do Vltavy, aby ho zachránil. Když svůj omyl zjistil, už neměl sílu vrátit se zpět, a začal se topit.

Pražští strážníci budou na Vltavě dohlížet z nové lodě

30.března » Praha Press
Po obnově vozového parku se Městská policie hl. m. Prahy dočkala také nezbytné obnovy své říční flotily. Strážníci budou používat loď NORD STAR 28 PATROL o délce 8,3 m, šířce 3,1 m a ponorem 1 metr.

Pražští strážníci mají k dohledu na Vltavě novou loď

30.března » InfoDnes.cz
(prahadnes.info) Po obnově vozového parku se Městská policie hl. m. Prahy dočkala také nezbytné obnovy své říční flotily. Vedení městské policie se podařilo úspěšně realizovat další veřejnou zakázku, tentokrát na dodávku nového plavidla. Strážníci...

VIDEO: Pražští strážníci představili novou loď. Je rychlejší a odolnější

30.března » iDNES.cz
Poříční útvar pražských strážníků dostal novou služební loď značky Nord Star 28 Patrol za necelých pět milionů korun. Plavidlo je odolnější, rychlejší a kromě lepšího vstupu na loď strážníky potěšila i prostornější toaleta. Další články k tématu: ...

VIDEO: Pražští strážníci představili novou loď. Je rychlejší a odolnější

30.března » iRegiony Impuls
Poříční útvar pražských strážníků dostal novou služební loď značky Nord Star 28 Patrol za necelých pět milionů korun. Plavidlo je odolnější, rychlejší a kromě lepšího vstupu na loď strážníky potěšila i prostornější toaleta.

Pražští strážníci mají k dohledu na Vltavě novou loď

30.března » Praha
Po obnově vozového parku se Městská policie hl. m. Prahy dočkala také nezbytné obnovy své říční flotily.

Tato informační stránka o Star Nord zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Star Nord" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes